Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék párt találni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy prostinál, annyira jó volt vele. Teljesen barátnős együttlét volt, a tegnapi randink óta olyan nagyon szeretethiányom van arra vágyom hogy legyen egy barátnőm és hogy szeressen illetve szerethessem. De sajnos a mai világban nagyon nehéz találni egy párt.


27F


ma 09:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Két kuncsaft közt az igényesek megtisztálkodnak csak szólok ;)
ma 10:59
 12/22 anonim ***** válasza:
Most ha neked tokmindegy hogy kit ölelgetsz lehet az c.gkva is ne hari de nekem se kellenél.
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tök mindegy hogy kit ölelgetek,mert a szeretetből ölelés az azért jobban esne. De mindegy, teljesen megértem ha nem kellek senkinek sem. Csak azt bánom hogy megszülettem..
ma 11:08
 14/22 anonim ***** válasza:
Ee tokmindegy. Ze egy pr.stihoz is hozza tudsz nyúlni.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha en leápolnék minden fogatlan munkást nyugger tatát pézét aztan te is odaállnál a sorba.


Egy épeszu embernek nem kellenek azok akik ilyen szintem igenytelenek hogy barkivel belemennek intim kapcsolatba.


Amugy millio retkes büdös beteg meg impotens barom jár hozzájuk. Vannak pr.sti bnőim. Amiket mesélnek. Hát ez a munka az amihez ha nincs gyomrod nem fog menni.

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%
Meg en nem az vagyok aki olyan pasit akar akinek amugy egy retek kva is ugyanugy megfelel.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező tisztálkodás után is jöhet még egy kis maradék kifelé, de az csak jó neked mert nem szárazon vár gyorsan végez veled 🤣
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező csókolgatod is a prostit mások farka után 🤣
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Finom nyelves csoki 🤣
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy prosti szája tele van farkakkal
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!