Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért annyira fájdalmas az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira fájdalmas az elutasítás?

Figyelt kérdés
Téged hogy dolgozod fel?

ma 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy rohadt nagy pofon az ember önbizalmának.

N

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom mert önbizalomhiányos vagy és nem utasítottak még vissza. Fel a fejjel, nem tetszhetünk mindenkinek. Gondolj csak bele, ha valaki nem is próbálkozik, akkor borítékolható az egyedüllét, viszont te képes voltál kezdeményezni, légy magadra büszke, nem mindenki képes!
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az.

Mindog eszembe jut pl Ha lakatlan szigrten lennénk ketten akkor nem utasitanának el.

Igy meg betudom annak hogy nem egy nő vagyok hanem a milliobol egy csak.


Egy pasinak van ezer sulistársa, vagy a szomszedlány, a haverjai nőjének tesói meg stb.

Már azt is megszoktam hogy kapcsolatban csalnak lelépnek, mert nekik mindig akad más is.


Tomegkozlekedésen is csak en reménykedek naivan hátha vki akkor jár mikor en es egyszer megszolit hát senki nem ismerkedik reggel meg munka/melo után. Pedig reggelente lejárok kávézni is a bolt elé ahova gyakran járnak mások is. De mindenki csak bennfentesekből választ. Ismeros ismerose meg ezek. Vagy már eleve foglalt, nem is vadászik.


Neten meg csetek hónapokig is mivel úgyis messze van vagy akármi nem is erőltetem.

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12-es, nagyon tetszik a hozzáállásod, nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! Igazad van! Jobb kedvem lett! ❤️
ma 19:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezért jobb, ha nem próbálkozik az ember. Amióta belexarok az egészbe, azóta boldogan élek. :D 43F
ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!