Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha ti egy átlagos külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ti egy átlagos külsejű férfi helyében lennétek és így csak frusztrációt okozna nektek a netes társkeresés, hogyan próbálnátok meg barátnőt találni? Mi lenne a konkrét terv? Tegyük fel, hogy 30 év körüliek lennétek.

Figyelt kérdés
okt. 2. 19:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg a kommunikációmat fejleszteném. Bármilyen meglepő, de a jó kommunikáció iszonyat vonzó tud lenni. Illetve igyekeznék olyan körökben mozogni, amik beleillenek az érdeklődési körömbe. Ha szeretek valami zenét, eljárnék koncertekre, ha szeretek számítógépen játszani, akkor irány pár rendezvény, online közösségek... stb.

Van egy ismerősöm, nem egy szépfiú, magas ugyan, de vékony, és az arca sem túl előnyös. Gimi óta kb csak nő barátai vannak, kimagaslóan jól kommunikál, és nem is volt gondja azzal, hogy barátnőt találjon. De alacsony ismerősöm is van, aki ugyan máshogy, de szintén jól kommunikál, csak ő inkább a laza, humoros, míg magas ismerősöm inkább komolyabb típus. Alacsonyabb ismerősömről le se lehetett vakarni a nőket, amióta ismerem, pedig egész életében küzdött a plusz kilókkal. Arcra mondjuk ő helyesebb, neki a fogai voltak nagyon rosszak, de azt megcsináltatta, amint lett pénze rá.

Szóval a környezetem tapasztalatai alapján azt mondanám, hogy a jó kommunikációra, és a megfelelő közeg megtalálára koncentrálnék. Emellett igyekeznék kihozni magamból a maximumot külsőre is, vagy legalábbis egy korrekt szintre felhozni magam (ha pl kopaszodnék, akkor pénztől függően vagy hajbeültetés, illetve van 1-2 bizonyítottan hatásos készítmény, amit kipróbálnék, vagy letolnám nullással. Nem próbálnám a kopasz foltomat eltakarni a hajammal, mert az mindig röhejes hatást kelt).

okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért a nőktől kérdezed? Egy normális nő soha nem fogja tudni magát beleképzelni egy férfi helyébe.
okt. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

"És onnan tudod, hogy intelligens, hogy megfigyeled a viselkedését."


Hát ezen jót röhögtem :D Ilyenre csa ka nők képesek, hogy megfigyelés alapján eldöntik, hogy valaki a "lelki társuk"... milyen furcsa.

Meg oké, tegyük fel így működik a dolog. Egy kicsit sem lesz furcsa ha valakit figyelgetek napokig, hetekig. Ááá véletlenül sem lesz ijesztő hatású senkinek.

A másik amit nem értek, hogy miért gonoldja itt bárki is hogy a férfiaknak főleg aki sikertelen a nőknél a "plázacicák" tetszenek? A környékemen 50 de lehet nagyobb sugarú körben konkrétan pláza sincs, így ilyen típusú nők se nagyon fordulnak meg. Soha nem jöttek be az ilyen típusú csajok és nem is fognak.

Az exem egy átlagos, talán kissé átlag alatti, normális csaj volt. Akkoriban én külsőre azért jóval jobb voltam nála, amint elkezdett romlani a külsőm (kopaszodás) érdekes módon egyre kevésbé akart velem elnni, míg végül megcsalt és kidobott. Én nem akartam volna mást keresni, szerettem vele lenni és simán leltem volna vele az életem, mert számomra minden téren megfelelt. Érdekes módon fordítva ez már nem így volt.

meg ha valaki nem egy gyúrás mániás akkor már egyből igénytelen meg "dolgoznia" kell magán... Mint írtam nem vagyok kövér egy kicsit sem, nekem mégis kötelező lenne az edzőteremben rohadni, úgy is ,hogy amúgy rohadtul nem érdekel a dolog és soha nem is érdekelt.


"Menj oda egy 30 éves, 75 kg-s, nem elhízott, de nem is nádszál, nem túl szép arcú nőhöz, aki farmert,tornacipőt és kötött pulcsit hord. Egy ugyanilyen kaliberű nő nem fog menekülni ha normálisan közelítessz felé."


De képzeld menekülni fog. Nyilván be tudom lőni a szintemet és pont az ilyen nők menekülnek elsőként. Sértve érzik magukat az által hogy egy hozzám hasonló próbálkozik náluk.

okt. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Fogynék, mint ahogy nőként is igyekszem. Munkát váltanék, mint amiben pont most vagyok. Igyekeznék értelmesen öltözni. Válogatnék kit engedek az életembe és nem hisztiznék, ha nem találnék hozzám valót, hanem akkor magammal foglalkoznék, mint most. A szar kapcsolatnál a szingliség milliószor jobb. Mondjuk én introvertált vagyok, baromi jól elszórakoztatom magamat.
okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
Ismét kiderült, hogy a nők mennyire nem ismerik magukat. Az átlagos külsejű férfiakat az ide író nők is levegőnek nézik, még ha megteszik mindezeket, akkor is.
okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

15 az ide irt nők többsége átlagos vagy átlag alatti

Az ilyen nők pont ugyanolyan férfiakkal vannak együtt

okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%

"Ismét kiderült, hogy a nők mennyire nem ismerik magukat"


Még ha a férfiakat mondanád, hogy nem ismerik, de MAGUKAT? Ez miből jött le?

okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Mint írtam nem vagyok kövér egy kicsit sem, nekem mégis kötelező lenne az edzőteremben rohadni, úgy is ,hogy amúgy rohadtul nem érdekel a dolog és soha nem is érdekelt."


Na ez a baj. Egy csomó embert nem érdekel egy csomó dolog. Én is szívesebben ennék egy doboz fagyit azalatt az egy óra alatt, amíg edzek. De akkor dagadt disznó lennék, láthatatlan, vagy nem kereshetnék párt felsőbb polcról párt, és jöhetnék ide bőgni, hogy milyen szerencsétlen vagyok, és ugye nem az én hibám egyáltalán.

okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Aki edz sem érdekelt a konditeremben. Exem is mondta, hogy kifejezetten utálja. Viszont imádja az eredményt. Tanulni is utál az ember, de azt meg imádja ha utána nagyon sokat keres.
okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#16 Nem, nem ilyen férfiakkal vannak együtt, hanem a saját kategóriájuk felettivel, mint minden nő.

#17 Abból, hogy szerintük ezzel lehet nőt találni átlagos külsejű férfiként.

okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!