Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kifejezetten kövér nők,ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kövér nők,ugye nem hiszitek el,hogy egy férfinak sem kelletek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert többször olvastam ilyet,hogy az extrém túlsúlyos nők senkinek sem kellenek.Szerintem nem egyedül vagyok,akinek az ilyen testalkatú nők a zsánerei.

ma 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én voltam számomra kövér, de nem az a szint, amiről te beszélsz. Az még nem a többmázsás, látványosan egészségtelen, eü. riogató videó testalkat volt, azt még el tudtam képzelni, hogy valakinek esetleg az szimplán vonzó. Az ilyen 200 kilós, 100%ig egészségtelen testalkathoz vonzódás az sztem ha nem is fetisizmus, de nem normális és betegség. Ahogy pl. anorexiás testhez vonzódás is az.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tetszik neki a kövér nő,akkor nem szégyenli."


De. A legtöbb pasi olyan nőt akar dugni, akire a többi irigykedik. Ha neki tetszik a kövér nő, akkor titokban dugja, a haverokkal meg lealázza.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!