Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kifejezetten kövér nők,ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kövér nők,ugye nem hiszitek el,hogy egy férfinak sem kelletek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert többször olvastam ilyet,hogy az extrém túlsúlyos nők senkinek sem kellenek.Szerintem nem egyedül vagyok,akinek az ilyen testalkatú nők a zsánerei.

ma 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mikor kövér voltam, tudtam, hogy csak fétistárgy vagy "jobb híján" lennék, szóval nem ismerkedtem.
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak a férfiak 0.001%-nak kellenek, akkor az egyenlővé tehető a 0-val, hiába jelent az mondjuk 10 embert Magyarországon.

Kövér nőként 3 dologra vagy jó: 1: fétis tárgynak annak a 10 embernek 2: ürítő bödönnek akit sose vállalnak fel 3: ha nincs jó, de kapcsolatfüggő a pasas és mást nem kap, akkor megalkuvásnak ahol kb senki se boldog.

Legalább is ez a tapasztalatom.

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem.Sok férfinak van kövér felesége/társa. Nem gondolom,hogy mindnél fétistárgy a nő vagy jobb híján van vele.Biztos olyan is van,amilyent írtál.Nekem lehetne "jó alakú"partnerem is,de nem vonzanak,csak az extrém nagy idomokkal rendelkező nők.Őket tartom szépnek,vonzónak.
ma 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Sok férfi mellett a nő fokozatosan hízik meg, de nem volt kövér mikor találkoztak. És ha már szeretsz valakit, akkor ezen nem fog egetrengetően változtatni a testének változása.

És neked fétised van rájuk továbbra is, akárhányszor teszed fel ugyan azt a kérdést.

ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Sok férfinak van kövér felesége/társa...Jah, amikor összeházasodtak, a nő 56 kg volt, csak szülés vagy hormonok miatt elhízott, nem biztos, hogy van is köztük valami. Nagynénémet is szerette a nagybátyám 23 évesen, amikor feleségül vette, nagynéném 126 kg-sra hízott a betegség miatt, nagybátyám nem hagyta el, de mindenkivel csalta aki élt és mozgott. És nem vitte színházba se, mert szégyellte.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért szégyellte? Szégyen,ha egy férfinak kövér nő a társa? Ezt nem értem.
ma 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Szégyen. Férfinak ez a legnagyobb szégyen. Lehet a nője ronda, fogatlan, bajszos, ocsmány agresszív rikácsolós, bármi, csak kövér ne. Azzal ég a többi pasi előtt.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen, az. Mert ronda. Ronda partnert vinni ide-oda szényen. És ezt nem gonoszkodásból mondom, én se vagyok vékony nő, engem sem vállalnak fel, csak kimondom a tényeket amiket rajtad kívül mindenki tud és gondol.

És hiába próbálod itt eladni magadat várva hogy egy kövér nő megkeressen, mert tudjuk hogy a kérdéseidnek más értelme nincs.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha tetszik neki a kövér nő,akkor nem szégyenli.Én a közel 200 kg-os kedvesemmel sétáltam az utcán,étterembe mentünk,mégsem szégyelltem,pedig 110 kg-mal volt nálam nehezebb.Sőt még strandra is elcsaltam a Balatonon.Nem volt egyszerű....
ma 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező 90 kg vagy ? Akkor te is dagadt vagy ám! 60-70 kg az elvárás. 20 kilót dobj le
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!