Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha közel 30 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közel 30 évesen nem volt barátnőm akkor érdemes feladnom az egészet,hatalmas red flag vagyok a nők szemében?

Figyelt kérdés
Ti mit tennètek a helyemben
ma 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ. Ha semmi közöd nem volt még nőhöz vagy mondjuk utoljára 15 évesen smároltál csajjal, akkor igen.

Viszont ha alkalmi kapcsolataid, egyéjszakás kalandok, randik voltak/vannak bőven, akkor ne add fel, még találhatsz komoly kapcsolatot is, feltéve hogy ez a valódi vágyad.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha felveszed ezt a hisztis hozzáállást, akkor igen, red flag vagy és kerülni fognak.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt alkalmim és ennyi,komoly nem.
ma 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem,a múltat miért kéne kitárgyalni. Én sose voltam kíváncsi senki exeire.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Lefőtt a kávé. Élj a munkádnak
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: Szerintem nem feltétlenül a múlt kitárgyalása a lényeg, hanem az esetleges tapasztalatok, illetve készségek megléte vagy hiánya.

Azaz ha a múltban sikerült, akkor esetleg most is képes lehet rá.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 30 évesen lett először komoly kapcsolatom, előtte csak ilyen alkalmi dolgok voltak. Őszintén szólva az első randikon nem is került ez szóba, utána meg felületesen érintettek, hogy volt pár rövidebb kapcsolatom, sokat éltem egyedül, fejlődtem önismeret terén és most készen állok egy komolyabbra. Szerintem legtöbbször nem maga a tény a gond, hogy nem volt kapcsolata valakinek, hanem a szorongás, amit emiatt érez.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!