Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtesnek számítok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtesnek számítok a nők szemében?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Kapcsolatom és hagyományos szexpartnerem se volt még. Prostinál már voltam 2-szer de nem igazán jött be.
ma 10:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Hú de bírom ezt az álszent hozzáállást, hogyha egy férfi elmegy prostizni akkor maga az ördög és micsoda egy féreg, de ha egy csaj 25 éves koráig több 100 pasival dugatja magát az tök oké. Ha a nőt valami buliban 3 fazon tömköd egyszerre, több fa$ volt a kezében mint kilincs és kb. felsorolni nem tudja a szexpartnerei számát, az rendben van. De ha valaki ne adj isten prostizni megy el párszor, az micsoda szörnyűség.

Röhej.

És mondom ezt úgy, hogy soha életemben nem mennék prostihoz.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21

1. Nővel nem akarok összejönni, így hidegen hagy mit művel.

2. Gondolom ha ő is fizetne a szexért mint szolgáltatásért, az ugyanolyan lenne mintha a pasi tenné.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Eddig igazából csak a szex érdekelt ezért is mentem prostihoz. Azért nem rendes lányokkal volatam mert egy részt rettegtem az elköteleződéstől és hely se volt ahol lehetnénk. Ráadásul még félek is a lányoktól, ezért vártam 24 éves koromig mire rávettem magam hogy elmenjek egy prostihoz. Az élmény nem volt valami nagy szám de azért adtam neki még egy esélyt 1 évvel késöbb de az se volt eget rengető így megvilágosodtam és rájöttem hogy csak a hagyományos út a járható. Így hát év elején kitűztem az 5 éves tervet, miszerint 30 éves koromig legalább egyszer át akarom élni milyen egy hétköznapi lánnyal szexelni. Az 5 éves tervből lassan egy év eltelt de hál istennek sok eredményt elértem. Megcsináltam életem első leszólítását a Balaton Soundon illetve vettem egy lakást amit ugyan fel kell újítani de év végéig sikerülni fog elköltöznöm.
ma 13:17
 24/26 anonim ***** válasza:
#21 Hát ez ilyen itt nagyon sok nő védő és nő bálványozó van.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Párom pont 26 volt, amikor megismertem, nem volt előttem senkije, nem sikerültek, amikor randizni akart. Azóta már össze is hazasodtunk. De ha valaha kiderült volna, hogy prostinál járt, azonnal szakítok, ha időben, akkor egy fél esélyt se kapott volna. Kell a fenének a nemi betegség, meg alapból egy undorító dolog. Engem nem zavart, hogy az elején mindketten tapasztalatlanok voltunk, szerencsétlenkedtünk is néha, de inkább ez mint a prosti.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt a nőt is elítélem, aki 100 pasival volt. De a prostizás meg mindig rosszabb, mert gyakorlatilag olyannal szexelt, aki vele nem akart, csak fizetett érte.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!