Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtesnek számítok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtesnek számítok a nők szemében?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Kapcsolatom és hagyományos szexpartnerem se volt még. Prostinál már voltam 2-szer de nem igazán jött be.
ma 10:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%

Én pl a prostis dolgot sosem reklámoztam a bnőimnek, ellenben ők dicsekedtek valamiért, mennyi pasassal, miért, miként, és hogyan. Elég cifra sztorikat meséltek.

Úgy látszik, ilyen téren nekünk csöndben kell lenni, a csajok meg sztorizhatnak bármiről...

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11, prosti nem ugyanaz, mint az egyéjszakás.
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"A prostizás emberileg is gond vagy csak ismerkedés szempontjából?"


Mindkettő, de más arányban. Nyilván többet várok el attól, aki a párom lesz, akivel megosztom az életem és a testem. Akivel csak a liftbe szállok be, attól nem várok el sokat. Bár ha tudom róla, hogy krvázott, akkor a véleményem így is megvan róla.

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezek az adatok mondjuk jó esetben nem kerülnek elő ismerkedéskor szóval a nők vagy amiatt selejteznek, mert erről beszélsz ismerkedéskor, vag yvalami tök más miatt amiről meg it tnem írtál...
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
12-es: miért rosszabb az ha valaki elmegy egyszer-kétszer, igénybe vesz egy fizetős szolgáltatást, mint aki boldog boldogtalannal dugatja magát?
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó esetben előkerülnek, de ugye... ki ismer gerinces férfit?
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

"miért rosszabb az ha valaki elmegy egyszer-kétszer, igénybe vesz egy fizetős szolgáltatást, mint aki boldog boldogtalannal dugatja magát?"


Mert nem a dugással van baj, hanem azzal, hogy a szex neki egy szolgáltatás. Nem önként akart szexelni vele valaki, hanem kibérelt egy női testet. Ez ugye hatalmas red flag lenne, megmutatná, hogy áll a nőkhöz, a szexhez, az intimitáshoz.


Csak nem lehet így szűrni, mert mind hazudik.

ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%

#15

Nem vágyok olyan partnerre akinek a szex egy “szolgáltatás”.

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#9 Ismerkedésben tényleg alul vagyok. Még randin se voltam soha se. Az okok igen egyszerűek. Soha nem izgatott igazán az ismerkedés meg kicsit mindíg is féltem tőle. Plusz addig nem is akarok semmit ameddig nem költözöm el. Lett volna lehetőségem de volt hogy én offoltam a lányt, igaz ez kb. 1-szer fordult elő 10 évvel ezelött.
ma 12:28
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, nem akartál eddig ismerkedni, akkor miért lennél selejtes? Más az önkéntes és az önkéntelen cölibátus. Ha önkéntesen nem voltál senkivel, mert nem volt igényed rá, az nem zárja ki hogy ezután ne kereshess partnert.

De ha nem érdekel az ismerkedés, miért érdekel az, hogy a nőknek "selejtes" vagy-e vagy sem?

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!