Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Öt hónapja ismerkedünk. Ha nem írok neki mindig ír de nem akar találkozni. Miért viselkedik így egy férfi? Ha nem érdeklem miért ír?
ma 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

5 hónapig nem érdemes levelezni senkivel... Körülbelül 5 nap után kellett volna elhívnia valahova, ha tényleg akar tőled valamit.


Nem tudjuk az okát sajnos, de ezek elég valószínűek lehetnek:

- van valami baja

- nem tetszel neki eléggé

- unatkozik

- hülyít

- van barátnője vagy felesége - ez a legvalószínűbb


Bármelyik is ezek közül, tök mindegy.

Én a helyedben sürgősen megszakítanám vele a kapcsolatot.

ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem kamerán akarok beszélgetni. Személyesen szerettem volna.
ma 15:28
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
de 5 hónap alatt személyesen se akart látni, na vajon mi lehet az oka? Baromira nem kellesz neki...elszórakozik...ha lehetne még hülyítene téged addig, amíg nyugdíjba mész. Legyen eszed!
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

13. Persze, hogy nem kamerán akarsz vele beszélgetni, de ha azon sem hajlandó, akkor ott már tényleg komoly gondok vannak.

Mit mond, miért nem akar találkozni? Egyáltalán mondta, hogy mit akar?

ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Nehari de nagyon butuska vagy ha nem vágod le hogy azért nem akarja hogy lássad mert valamiben nem az igazat mondta. Lehet a Facebook profiljan a képeken ő volt, vagy 30 kilóval korábban. És most már vállalhatatlan a külseje, amit ő maga is tud. Ezért rejtőzködik
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Gondold el azt: Én férfiként, ha odavagyok egy csajért, azonnal látni akarom! Kamerán vagy szemtől szembe, de azonnal! Egy percet, egy napot sem tudok várni, mert be vagyok sózva, kizárt, hogy ha odavagyok egy nőért, azzal 5 hónapig húzzam a találkozót! Azt se érdekelne, ha Új-Zélandon élne, mennék hozzá akárhogyan!
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

"Nem kamerán akarok beszélgetni. Személyesen szerettem volna."


Engedd el. Nem érdemes ezen agyalni, hogy miért nem akart találkozni. Sajnos túl sok időt hagytál neki, hogy bolondítson.

ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy? Hanyagold már végre.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy páromat ismertem meg neten keresztül, vele pár napon belül találkoztunk is, onnantól együtt is voltunk.

Tudod ki irogatna heteken keresztül.

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!