Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az alábbi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi, ismerkedéssel kapcsolatos blogposztokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Félreértések elkerülése végett: nem én vagyok a poszter. Vele ellentétben én még csak nem vagyok fővárosi lakos. Viszont nagyjából egyetértek vele.



#ismerkedés #elvárás #jogosultságérzés
ma 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez megint ilyen kattintásvadász önreklám. Nem fogom megnyitni. Másold be!
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamennyit elolvastam belőle, annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem senki nem állítja, hogy az online társkeresés könnyű, sőt alapvetően sokkal nehezebb mint élőben, de ha valakinek nincs olyan lehetősége, akkor kénytelen ehhez folyamodni.

Nekem jópár randim, szexem, kapcsolatom volt tinderről az utóbbi 4 évben és egyiknél sem volt szó a pénzről, materializmusról, szimplán vonzódtunk egymáshoz, jó volt a kémia, passzoltunk sok téren, jól el tudtunk beszélgetni stb., szóval van ilyen is tinderen, nem olyan egysíkú ahogy le van írva

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!