Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért és mikor változott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és mikor változott meg a világ hogy ennyire magasak lettek a női elvárások ?

Figyelt kérdés

Csak pár dolog az ezerből;


Kizáró nekik ha


- nem járt egyetemre

- nem beszél idegen nyelveket

- ha nem jóképű

- alacsony

- kövér

- csak egy melós mondjuk 300 ezerért

- ha mamahoteles

- nincs lakása meg háza

- nincs autója

- nem kiemelkedő pl a farka vagy az ágyban a teljesítménye

- ha nem keres minimum 600 ezret

- ambíció hiàny

- ha nyugodt és nem nagy dumas erőszakos jellem


ma 09:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Szóval csak a sült galambot várod. Tipikus magyar vagy, ezért nem lesz soha nőd.
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

- Nem zavar hogy nem jár egyetemre, az zavarna ha nem lenne érettségije

- Egyedül azért zavar, ha valaki nem beszél angolul, mert fordító vagyok és kb mindent angolul nézek, így nehezebb beszélni vele, de túl tudom tenni magam rajta

- Nem jóképű, kövér - persze, hisz akihez nem vonzódsz fizikailag, azzal nem akarsz lenni? Te se lennél egy csúnya fejű kövér nővel

- Alacsony - nem érdekel, én is pici vagyok, a párjaim 169-175 körül jöttek ki.

- "Csak melós 300 ezerért" és az ambíció hiány egybe van - nem az a baj, hogy "csak" melós és 300-at keres, hanem igénye sincs arra hogy keressen annyit, hogy mint felnőtt mama nélkül tudjon élni a lábán és esetleg kontributálni ha családot alapítunk. Így nem, nem kell olyan akinek nincs igénye semmire.

- Nincs háza, kocsija - nem érdekel, nekem van házam örökségből, amúgy én se tudnék venni

- Nem bomba a "farka" - ezen túl tettem magam, igazából olyat nem is ismerek aki jó lenne az ágyban.

- Nyugodt, nem nagy dumás - a lista alapján inkább motiválatlan és lusta, így unalmas is. Nincs pénze ennyiből kb semmit csinálni, hobbizni se semmi, így valószíní sok témája sincs hogy tudjon dumálni bármiről.


Az átlag férfi azért ennél jóval többet tud felmutatni, nem pénzben, de mentalitásban. Akkor miért válasszunk téged?

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#10


Ez nem győzött meg. Én meg a Mikulás vagyok.

ma 10:16
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Jó pasinak tartanak. Sosem volt gond az ismerkedés.


Pedig,


- csak fősulit végeztem,

- átlagos méretű a nemi szervem,

- és nem vagyok nagydumás, erőszakos.

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Nemcsoda hogy nincs senkid kérdező. Ez vicces számomra.
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Konkrétan kevésbé elvárások manapság mint régen ("régen" = több mint 100 évvel ezelőtt).
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen már nem vagyunk egymásra rá szorulva pláne nem megélhetés szempontjából meg régen nem lehetett ennyi embert megismerni mint ma az online világnak köszönhetően egy nő nem fogja választani a szomszéd átlag Bélát ha tinderen elérhető 50 kilométerre lakó izom Pisti. Szerintem ezért nehezebb ezért lesz több magányos megváltoztak az igények és a társkeresési szokások.
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

A listádban 6 elem is van, aminek pl a vőlegényem nem felel meg, mégis vele vagyok és imádom. :D

Szóval máshol keresgéld a problémát hogy miért nincs senkid.


Az meg teljesen természetes hogy mindenkinek vannak elvárásai, és miért adna alább?

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%

17. Igen. Úgy tűnik tényleg változtak a szokások.


Valahol érthető, ha átlag Julcsi már nem elégszik meg átlag Bélával. Viszont izom Pisti biztosan dobja majd átlag Julcsit, mert sok átlag Julcsit kaphat nagyon könnyen. Így végül átlag Béla és átlag Julcsi is egyedül marad. Izom Pisti pedig kiég a sok Julcsitól és végül ő is egyedül öregszik meg.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
31%

Mi lenne, ha nem minden nőnek akarnál megfelelni egyszerre?

Azért ninc párkapcsolatod, mert te A Nő Elvárásának akarsz megfelelni. Ahelyett, hogy egy nő elvárásának akarnál...


Ha összesítjük a férfiak mindne elvárását, hidd el, annak sem felel meg eg ynő sem.

ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!