Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek azt a jelenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek azt a jelenséget mostanában, főleg a férfiak részéről és ha igen miért lehet ez, hogy a kapcsolat elején így mindig együtt akar lenni a lánnyal, aztán pár hónap után már nem mert kell neki a saját élet jelszóval és elég heti egy tali?

Figyelt kérdés
szept. 26. 07:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Az elején hajtja a farka. Utána meg már megszokott lett hogy nulla energia befektetéssel meg van az ingyen szex. Kihívás nulla, izgalom nulla. Az okos nő tudja hogy a férfiak hogyan működnek, nincs mindig szex amikor a pasi akarja.
szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
#11 Ezért vagy te egyedül. :D
szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én tudod mikor voltam utoljára egyedül? Szerintem legjobb esetben te még az oviban tanultad az almát lerajzolni. Egyébként meg nem én voltam a kérdés, veled ellentétben a kérdésre reagáltam. Ha a logikádat követem, akkor sem értem miért lennék egyedül?! Ja, hogy a pasinak nem lenne terülj asztalkám? Húha! Akinek csak az kell, az jobb ha magától megy. Arra az asztalra két embernek kell pakolni, csak úgy halkan megjegyzem. Különben meg nem az én problémám ki kivel jött össze, meg hogy kit miért és hogyan dobnak ki.
szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező és a válaszolók is túlgondolják. Nyilván az elején minden új, minden szép és jó, akkor egymás seggében vannak a pár tagjai. Aztán ez csillapodik. Nem lehet úgy élni, hogy folyton a kínzó hiányát érzed valakinek.
szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rosszul választol akkor:(
szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A nő választotta. Ha meg ilyen a pasi, ott kell hagyni, nem kár érte!
szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A heti egyszer egy tali az ürítést jelent. Erre még használ... Más nem kell belőled...

Magadat kell megvizsgálnod belül, ha ilyen pasikkal találkozol. Vagy hogy miért engeded meg, hogy ezt tegyék veled.

szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17. Erről beszélek én is. Sajnos rengeteg önbizalomhiányos nő van, aki azt hiszi ha kinyalja a pasija sggét, akkor az őt imádni fogja. Sosem fogja, csak kihasználja amíg akarja.
szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Igen, sajnos... :(

szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!