Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért "mínusz pont" az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "mínusz pont" az, hogy a motorozás a hobbim?

Figyelt kérdés
Tinderen ma meccseltünk egy lánnyal, de még nem találkoztunk, csak cseten beszélgettünk. Mikor a hobbikról esett szó akkor mondtam, hogy motorozok, és erre azt válaszolta, hogy "eddig nagyon szimpatikus voltál, de ez egy mínusz pont."

tegnap 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

10

Na, ez meg a másik!


A veszélyes hobbid miatt, meg majd én foglak eleted végéig ápolni? 🖕🖕


Nyilván autoval is megvan a baj, de az teljesen más...és eszembe nem jutna elhagyni a ferjemet. De, amikor el van pofazva, hogy ne motorozz, veszélyes, csattansz, majd eletem vegéig ápolhatok egy fél szobanövenyt, na abbol koszonom nem kerek!

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

9-10

Nem azt mondtam, hogy a motorozás nem hordoz magában kockázatot, azt mondtam, hogy messze túl van lihegve a szervdonorozás meg a hiszti, hogy minden motoros meghal vagy lenyomorodik.


Ettől még természetesen lehet kizáró ok, csak ennyire ne vekengjünk már, ha lehet.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

De, vekengünk.


Nálam a hegymászás is idetartozik. Csinálja, de akkor ne családozzon.

tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Mert veszélyes. Én biztos, hogy egyszer sem ülnék rá.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

"eddig nagyon szimpatikus voltál, de ez egy mínusz pont."


Visszaírtam volna neki, hogy nekem meg ez a megnyilvánulásod egy óriási mínusz pont.

tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én bírom a motoros pasikat.


Ilyen pontozgató hülyékkel meg ne foglalkozz 😄

tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Mert láthatóan a laikusok szövegelnek erről hülyeségeket.

Ezt hallotta, azt hallotta, nekem is van ejtőernyős ismerősöm, ez a hobbija kb 35 éve.

Itt meg reagál erre a tankaranka 0 érzelmi intelligenciával, vehemenciával, csodálom, hogy van férje....

ma 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!