Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek, jogos, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés
Most is ismerkedek egy nővel, akarna is tőlem többet, van kémia csók stb, de engem teljesen kiábrándít az a fajta viselkedés, ami nála van, de a legtöbb nőnél ez van, írok, megkérdezem hogy hogy van, erre elkezdi regélni a bajait az hogy mi van ő vele, mi történik, de semmi kérdés semmi érdeklődés hogy velem mi van.. és ezt tapasztalatom a randikon is..lehet furi de ez engem zavar hiába van kémia
tegnap 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Segítek barátom: ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon, akkor nincs köztetek kémia! Csak azt hiszed hogy van, mert külsőleg tetszik neked a csaj, de amúgy valószínűleg tökre nem illetek össze.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Amikor a férjemmel ismerkedtünk, ő is ugyanilyen tapasztalatokról számolt be, pedig az már 10 éve volt. Mondta is, hogy azért engem választott végül, mert én voltam az egyetlen, aki kérdezett, érdeklődött is.

Véleményem szerint ha érdekel valaki, akkor 2 oldalú az érdeklődés. De fene tudja mi az oka, pedig nő vagyok.

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd, hogy van, mert lehet, hogy elmondja. Aki nem kérdez vissza, arra nem biztos, hogy lesz időd.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
A kémia azonos hullámhosszra utal. A vonzalom a testi vágy. Szóval mivel ő magát fényezi, olyan mint egy rádió így jobban teszed ha lerázod örökre. Majd az a nő aki kíváncsi rád érdeklődni fog irántad.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert neki csak arra kellesz, hogy valakinek nyíghasson. Cuki vagy, kiöntheti neked a szívét, de őt nem érdekli, veled mi van.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos így tessék befejezni, hogy olyan nőkre pazarlod az értékes időd akik nem érdemlik meg.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, más nőkre szánd az időd. Ilyeneket engedj el. Ha meg nem írsz semmit, ő sem ír semmit? És nem lesz semmi?

Én párom mindenről érdeklődik, és én is róla. Érdekli a napom, és azok a projektjeim, amiket nem is ért, de imádja, hogy mesélek.

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nálam volt olyan, hogy valakitől hiába érdeklődtem, hogy van, soha nem árult el semmit. Én meg elmeséltem, hogy velem mi újság, mert úgy gondoltam, hogy akkor ő sem fog elzárkózni. Ő később is csak ignorálta a kérdéseimet, én meg tök hülyének éreztem magam, hogy őszinte voltam és megosztottam dolgokat. Nem akartam egyoldalú kommunikációt.

Ha megkérdezed, mi van vele, örülj neki, ha elmondja. Nem volt olyan korábban, hogy kérdezett és úgy csináltál, mintha zavarna, hogy "faggat"? Mert akkor egy idő után már nem mer kérdezni az ember.

tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akarják, hogy úgy érezd, hogy vallatva vagy. Várják, hogy saját magadtól kezdj el beszélni dolgokról. Ezt próbáltad már? Legközelebb kezdj te bele abba, hogy veled mi van, mik történtek, aztán hátha következő beszélgetéskor majd rákérdez, hogy hogy alakult ez meg az a dolog, amiről beszámoltál korábban.
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!