Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt hiszik, szintek alapján mozog a párkeresés, elmondanák, mit értenek egy-egy szint alatt?

Figyelt kérdés
ez az 1/10-es skála meg a szintek... hol vannak a határok? Ki határozza meg mit jelent? Van bárki, aki szintek alapján választja meg, ki tetszik neki és kivel ismerkedik?

tegnap 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a tàrskeresésben nem szintek vannak, egyszerűen csak hasonló a hasonlónak örül.

Egy àpolt,igényes,tàjékozott ember valószínűleg nem érezné jól magát valakivel,aki zsíros hajjal,mackónadràgban jàr és csak az akciós pàrizsiról lehet vele beszélgetni.

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Ezerféleképpen lehet nézni. Ugyis ahogy 1.írja, en meg ugy szoktam hogy na ebben a pasiban van eq iq is, intelligencia is, érzelmi szinezet is, humor, tud e beszélni is megfogni is, hogy vágyom arra hogy írhassak vagy reszketek ír e válaszol e, vagy csak az a bantu szint hogy na szex? Es ezt ugy hogy a kapa is kilóg a szájábol.


Az már egy szintet elért aki nincs tiltva kiszórva selejtezve.., vagy akinek egyáltalán visszaírok, 2.szinten van akivel tartom is a kommunikációt még mindig nincs letiltva már meglep.., 3.szint akivel randizni akarok egyáltalán azt is kialalkította bennem, 4.szint akinél randin nem azt nézem jézusom mikor léphetek már le.., 5.szint (amit még senki el nem ért..)hogy van 2.randi is...


(De ez csak a net tarsker amirol irtam. Az életben más.)

tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a szintezgetést meg kategorizálást én sem szeretem, de elméletileg arra utalnak vele, olyan párt keress magadnak, aki úgymond leginkább hozzád való. Ettől függetlenül van esély összejönnöd nem veled egy szinten lévővel, akadnak kivételek, de a mondás is úgy szól: Suba subához... Pl. kik nincsenek egy szinten? Anyagi különbség, végzettség, kultúráltság, igények az élet különféle területein, de már gyakran a kinézetet is beleveszik ebbe.
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Tiltószint a bantuk.

Akikkel tartom a kommunikációt azokban már látok rációt is, értelmes is, vonz is

Aztán a kövi szint hogy pl közel is van, nem távkapcs lenne, passolunk is szoszo, lehet élőben is csak fokozni lehet ezt, randit szeretnék.

Aztán randin kiderül hogy valójában quazimodo e vagy vmi fura elvont nincs itt antiszoc nyomi vagy ellenkezoleg, értelmes sikeres pezsgek kemia van jó társaság vele/mellette, mindent mozgat bennem.

Na netrol még olyan mint az utóbbi, nekem még egysem volt.

tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ilyen 1-10 szint, viszont azért a hasonló emberek fognak összejönni. Kinézet, intelligencia, végzettség, értékrend....
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ha két ember tényleg szereti egymást akkor hegyeket képesek egymásért megmozdítani és hajlandóak kompromisszumokat is hozni. Ha valakinek pl. érettségije van csak, de idővel szakmát szerezz, vagy egyetemet végez, vagy a végzettség ellenére intelligens, céltudatos és a párjával szeretik egymást meg tisztelik akkor magasról tesznek a szintekre. Az ember még ki nem purcan tanul. Jó alap a lexikális tudás természetesen, de az nem egyenlő az érzelmi intelligenciával, sőt azzal sem, hogy életre való. Úgyhogy nem igazán szintek, de más nyugodtan listázgasson.
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Bakker te nem válogatsz? Johet bárki? Mindegy?
tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
szintezek*
tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

"Van bárki, aki szintek alapján választja meg, ki tetszik neki és kivel ismerkedik?"


Mindenkinek vannak elvárásai a másikkal szemben. Külső, belső.

tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

igen, köszi a válaszokat, egyik sem a kérdésre válaszolt konkrétan. Én azokra vagyok kíváncsi, akik azzal dobálóznak, hogy "ez nem a te szinted", csak olyannal jöhetsz össze, aki mondjuk szintén 5-ös, átlagalatti, stb...

röviden amúgy az incel-logikára vagyok kíváncsi xd

tegnap 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!