Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Férfiakhoz szól) Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Férfiakhoz szól) Valaki kapott már hormonkezelést alacsony tesztoszteron szint miatt? Mi lett? Rendbe jött?

Figyelt kérdés
Nekem bizonyítottan alacsony, nem csak gondolom. Azért ide írtam mert ezért nem folytatok társkeresést nagy valószínűséggel, nulla libidó, nulla érdeklődés és merevedési zavaron kívül minden él.
jún. 20. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok érintett, de régen sokat olvastam róla, mert erősen gondolkodtam azon, hogy elkezdjek egy szteroid kúrát és sok idősebb férfi feljött olvasgatás közben, akiknél lehetett látni, hogy idős korban milyen csodákra képes akár csak egy mezei TRT.


A tesztoszteron egy nagyon erős androgén hormon, szóval ha rendszeresen kapsz orvos által felírt, megfelelő adagot, az csodákra lesz képes.

jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És 1000%, hogy az életunt, depresszív, motivációtlanságot is rendbeteszi, mert ezeket nagyon sok esetben a tesztoszteron hiány okozza férfiakban. Kb. úgy éreznéd magadat pár hét után, mintha kicseréltek volna.
jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen képben vagyok a témában, ahogy látom te is. Csak kíváncsi lennék érintettre aki már túl van rajta.
jún. 20. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezeket is érdemes figyelembe venni:

[link]

jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 igen ezekre is oda kell figyelni. Minél kevesebb előre elkészített élelmiszer stb stb. Elég tisztán eszek és a mozgás is meg ami tőlem telhető megteszek.
jún. 20. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nekem az ajánlott tartományon felüli a tesztoszteronszintem, és rendelkezek az általad felsorolt tünetekkel. Szóval nem tudom, hány százalék, hogy megoldja a tesztoszteronbevitel ezeket a problémákat, de hogy nem 1000%, az biztos.
jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a redditen több tanácsot kapsz, mint itt.
jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!