Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek olyan nőtől akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek olyan nőtől akinek nagyon sok párja volt ezáltalán sok szexuális kapcsolata volt mert ott valami baj van?

Figyelt kérdés

Van egy szimpatikus lány akivel e

így ismerkednék 25 éves de már vagy 10 barátja volt már és általában három-négy hónap múlva vége vannak ezeknek a kapcsolatoknak, a lány elég csinos, viszont nekem elég kiábrándító, hogy ennyi kolbász járt már benne, ti hogy vagytok ezzel?


szept. 16. 19:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
41%

Csak akkor gyere össze ilyen csajjal ha magabiztos vagy, és tudsz vele mit kezdeni. Naiv csajokkal lehet mindent megtenni, mert egyrészt fel se fogják mi történik, másrészt azt se fogják fel hogy ha nem tetszik nekik a kapcsolat, akkor ott lehet hagyni a pasit.


Ha te egy kis önbizalomhiányos alkat vagy, aki csak egy naiv nő mellett érzi biztonságban magát (kb csak azok szoktak megijedni attol ha egy nőnek volt több exe) akkor ne raboljátok egymás idejét.

szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Bocs 25 évesen*
szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%

Hát, én fiatal, szingli nő vagyok, akinek szintén nem megy szerelem nélkül.

Épp emiatt egyáltalán nem mondhatom, hogy sok kolbász járt bennem, sőőt.


Ennek ellenére nagyon antipatikus az itteni megnyilvánulásod :D

szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Azsrt remelem egy-ket lengyel/csabai megcsiklandozta mar a nyelved hegyet
szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

8-as,11-es ez tévedés. Nem zavar a tapasztalata, ha meg kell dugni, simán mehet a szexkapcsolat, csak örökbe nem kéne.

Mielőtt belekezdenél, hogy kettős mérce, tudom, de nem érdekel.

szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
Örökbe. Anyád adhatott volna örökbe a majmoknak az állatkertben.
szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
26%
Akkor másképp mondom, hogy megértsd: a krva jó mulatság, de csak egy nyomorult szeret bele.
szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
44%

Nem azért nem kezdenék vele mert sokan megdugták, hanem azért mert van önreflexióm, ezáltal tisztában vagyok vele hogy nem én fogom megváltani a világot, meg őt sem


Kicsit olyan ez, mint mikor valaki pezsgőt bont, mert végre az a faszi/nő aki már hónapok óta vele csalta a párját, otthagyta, és már semmi nem áll közéjük, jöhet a happy life.


Én viszont úgy gondolom, ha valakit megcsaltak velem, akkor pontosan ugyanúgy engem is meg fognak, csak idő kérdése, ugyanis a jellem nem változik.


Ha te el tudsz csábítani egy nős férfit/férjes nőt, az tök jó, de 1 percig ne gondold, hogy nem jön nálad jobb, már pedig a nagy számok törvénye alapján jönni fog jobb, és téged is megcsalnak és otthagynak a p.csába.


Na ez ugyanilyen. Ha 10 férfi közül nem volt neki jó senki, akkor én sem leszek. Nem azért mert én magam nem tartom jónak vagy elégnek, de vannak emberek, akiknek semmi és senki sem jó. Jó vagy/lehetsz, míg nem jön nálad jobb. Nálad jobb pedig mindig jön, ez törvényszerű.

szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
3 honapig elszopogathatna a kolbicsekem, aztan tovább lepnek
szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Ha valóban kapcsolatot szeretnél, akkor szimplán nem ő az embered. 10-ből 10 alkalommal csak 3-4 hónapig tartott neki egy kapcsolat az red flag.
szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!