Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne ennél a tanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ennél a tanár nőnél próbálkoznom? 40F

Figyelt kérdés

A nyár közepén láttam az egyik társkeresőn egy régi ismerősömet és akkor tudtam meg, hogy tanár nő és akkor egyedülálló volt, bár azóta szerintem már elkelt. Nem használom aktívan a társkeresőt, csak azért van meg a profilom, mert sok évvel ezelőtt, szereztem hozzá egy életre szóló prémiumot ingyen (úgy hogy nőként regisztráltam, nőknek ingyen osztogatták a prémiumot, aztán megváltoztattam a nemem) és sajnálnám kitörölni, néha még belépek szétnézni.


Igazából soha nem volt rajta a radaromon, mindig úgy gondoltam, hogy olyan nőnél érdemes próbálkozni, aki nem ismer, úgy jobbak az esélyeim. 2009-ben tudom, hogy volt kanija, láttam őket az ablakból, meg a szüleim is mondták, azóta nem tudtam mi van vele, mindig vártam, hogy tologatni fogja a babakocsit, meg látom majd a játszótéren, de semmi, pedig elég jó csajszika volt.



szept. 15. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el ezt a nőt.
szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Miért engedjem el? Más nő mivel lesz jobb?
szept. 15. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

#2

Igazad van. Engedj el minden nőt.

szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú basszus... én 5 évvel vagyok fiatalabb tőled és nem akarom így végezni. Ezt akár egy 15 éves is írhatta volna. Amúgy bolond gombával etetik azt a tanárt, hogy így nő?
szept. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy kamuprofil volt. :D Átb***tak. Már rég foglalt lehet. Soha nem jövök vissza erre az oldalra.
szept. 16. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!