Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan próbálkozzak be nála?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak be nála? Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista vagyok, és eléggé vonzónak találom a 29 éves tanárnőm. Ő is kedves velem (pl. nagyjából csak az én nevem jegyezte meg a csoportból, meg úgy érzem kedvel, de nem tudnám megmondani miért, csak így érzem), de nem hinném hogy a férfit látná bennem. Hogyan próbálhatnék meg közelebb kerülni úgy, hogy viszonylag egyértelmű legyen mit akarok, de ne legyen gáz, ha ő nem partner ebben. Lehet ciki ez a kérdés, meg nemtudom, de ilyen helyzetben egyáltalán nem voltam még.:D Szóval ha valakinek bármi ötlete, tapasztalata van ilyen téren, azt szívesen olvasnám.

2018. dec. 7. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

"viszonylag egyértelmű legyen mit akarok, de ne legyen gáz, ha ő nem partner ebben"

Szóval minden a lehető legjobb legyen neked, minden körülmény és minden lehetőség a te kedved szerint legyen, de úgy, hogy neked semmi rossz még véletlen se csússzon a dologba. Te azt gondolod, körülötted forog a világ? Hát erre a kérdésedre így nagyon nehéz válaszolni, legyen tökéletes a válasz, hogy mindenképp csak jól jöjj ki a dologból, ez képtelenség.

2018. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a tanarodat hagyd...

Mert rosszul is elsülhet

2018. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teteszik a kérdés, de sajnos nem tudom a választ. Esetleg... mi lenne ha egyik óra után odamennél hozzá és megkérdeznéd, hogy tanárnő. Egyszer lenne kedve beülni valahova egy teára, kávéra, bármilyen italra? Ha nem, akkor egyértelmű választ kaptál és ne is próbálkozz tovább. Ennyi még mindenkinél belefér. Ha azt mondja, hogy rendben, akkor a részleteket majd megbeszélitek, hogy kinek mikor hol a legjobb. Ha megkérdezi, hogy miért, akkor egyszerűen csak mondd neki, hogy szeretnél vele valamikor többet beszélni. Lehet, hogy megkérdezi, hogy köze van-e ahhoz amit tanít, akkor mondd, hogy igen is és nem is :) Szóval ha eljuttok addig, hogy tudtok beszélgetni, akkor már lehet lazán közelíteni. Sőt, esetleg úgy is kezdheted, hogy tanárnő egy italt hozhatok? Kávé, tea, ilyesmit? Ha hoztál neki, mosolyogsz szépen és megkérdezed, hogy esetleg valamikor lenne-e kedve beülni veled valahova. Ha éppen nem kér, akkor kérdezd meg, hogy esetleg máskor lenne-e kedve meginni veled valamit.


Szóval ha már adott a helyzet és nem vagy lepattintva a legelején, akkor jöhetnek az ilyen általános kérdések. Próbálj megtudni róla a lehető legtöbbet. Mióta dolgozik itt, szereti-e csinálni, Ő hova járt suliba, mennyire fárad el, van-e ideje kikapcsolódni. A közelben lakik-e, ha nem, akkor kicsit érezd át a helyzetét, hogy még az utazás is fárasztó lehet. Köszönd meg, hogy eljött veled. Kérdezd meg, hogy-hogy eljött mert igazából nem is számítottál rá. Kérdezhetsz a tárgyról is amit tanít, például hogy számára van-e még benne kihívás vagy már csak rutinból csinálja, esetleg élvezi, érdekli vagy ez csak munka. Szabadidejáben is foglalkozik-e a sulis dolgokkal vagy teljesen mást csinál, ha mást akkor mit. Ebből aztán össze lehet hozni esetleg komolyabb közös programot pl. egy séta a karácsonyi vásárban vagy egy koncert, ha fut vagy sportol akkor egyedül szokott-e menni. Én annó a középsulis tanárommal jártam futni és koncertekre. Kicsit durva volt, mert a végén már mindenki tudta, hogy hozzá járok de kit érdekelt :D Egy fontos: ha tényleg összejön amit szeretnél, akkor mondd neki, hogy bármilyen segítséget szívesen elfogadsz, de nem szeretnéd ha a suliban kivételezne veled. Mert az feltűnő lenne a többiek számára. Ezt én is lebeszéltem vele, persze volt így is egy kis affér az osztálytársaimmal de annyi belefért.


Sok sikert hozzá!

2018. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Úgy ahogy a 3. írja.

Ez egyébként minden fiatalnál meg van, nem tudnak beszélgetni , csak a telefon nyomkodás, mega face.

Ha beszélgetnél vele, már ha tudsz, akkor elég hamar kiderülne hogy ő hogy lát téged, van e esélyed bármire.

Csak valahogy az jön le a mai fiataloknál hogy semmi közük nincs a társas élethez.

Abszolut nulla kommunikációs készség, se beszélgetés , se viccelődés , de semmi emberi kapcsolat nincs ma.

Az hogy kedves veled a tanárnő aznem jelent semmit, csak te látsz bele hülyeséget.

Ma napság kiveszett az emberekből az udvarlás, a bókolás, az hogy legyen valaminek értelme, furcsa.

Itt is elvárod hogy neked a tanárnő rögtön megmondja hogy tetszel e neki vagy még több esetleg. Ez fiam egy nagy bunkóság a részedről.

Mi annak idején napokig, hetekig beszélgettünk a csajokkal , viccelődtünk és majd kialakult valami. Lehtett belőle szerelem , együtt járás , bármi.

Most meg te már rögtön hogy ez ciki-e?

Igen ciki ezzel a mentalitásoddal hozzá fogni csajozni.

Tudom , mindenki így van már az első nap a farkatokról külditek a fotót, és az érdekel hogy jó-e ez a csajoknak. Hiába , ez katasztrófa a mai fiatalság!

2018. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!