Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan nők akiknek a belső értékek kb. 80 százalékban számítanak a külső jegyek meg csak kb. 20 százalékban?

Figyelt kérdés
szept. 12. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég gyakoriak, csak nekik is ugyanerre a nyitottságra van szükségük viszonzásképpen a saját külsejükkel szemben.
szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

A belső jegyek csak az illető alapos megismerése után kerülnek felszínre. Szóval a külső jegyek 100%-kal indulnak, mert ha a másik nem tetszik, taszító, akkor a belső tulajdonságait soha nem fogjuk megismerni. Ez mindkét nemnél érvényes.

N

szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik ilyen nő. A külső és a pénz számít nekik - ezek arányáról lehet vitatkozni -, a belső csak annyiból, hogy ne legyél túl kedves, intelligens vagy romantikus.
szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel a pasik nagy része nem hozza a belső értékeket, a nők nagy részének ez a prioritás.



Egy rossz jellem pasiknál akár az, hogy ver, megerőszakol, otthagy két gyerek után, kapsz valami nemi betegséget ha megcsal...és a legtöbb nőnek azért fontosabb a testi biztonsága.

"Kicsit szociopatának hat, de szép a szeme, megvárom, hogy kiderüljön tényleg az-e" esete nem egy követendő példa, hanem egy tragédia kezdete.

szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Körülbelül ugyanolyan gyakori az ilyen nő mint az ilyen férfi.
szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

A pasik külseje jelentősen javul attól, ha van nőjük.


Az asszony vásárol valami normálisabb ruhát, nem engedi lukas zokniban meg rongyos alsóban járni, főz neki egészségesebb kaját, elzavarja fogászhoz meg borbélyhoz, foglal neki időpontot orvoshoz, meg adja azt az érzelmi biztonságot és kiegyensúlyozottságot, amit férfiak egymás közt nem teremtenek meg maguknak.


Én annyi hegyi trollt láttam már így kikipálódni, aztán egy válás után megeszi őket a kosz.

szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

#6: A pszichológia kimondja, hogy a nő nem vonzódik szexuálisan olyanhoz, akit gyerekként kezel, ezért is van annyi szexmentes párkapcsolat. Ha nekem kell minden alap dolgot megcsinálnom, akkor a gyerekem, a gyerekemmel nem szexelek...

Fura, a nők egymás segítése nélkül is tiszta ruhákat tudnak felvenni, felcsapni egy receptoldalt, elmenni fogászhoz, nem kell ehhez egymás közt megteremteni semmit, csak az igényességet...

szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Semennyire. A pénzes külföldiek viszik a magyar nőket mint a cukrot.

szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Tinderen ha jobbra húzok 1000 nőt, lesz belőle 10 matchem.


10/1000, azaz a nők 1% -a normális, a többi a Chadet vadássza.


Sajnos persze hiába normális az az 1%, ha férfiak tömegeivel kell versenyeznem érte.

szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7 Ez így van. Ezzel azt próbáltam illusztrálni, hogy a külsőségek terén nem a generikai lutri itt a fő probléma, hanem az igényesség hiánya.


Mert tudom, hogy jönnek mindjárt sírni az incelek, hogy "jajj predeterminált véglény vagyok és ezért mindenki utál"


Na meg persze a belső is, de azzal meg végképp képtelenek szemebsülni, hogy nagyon sok pasi nem szereti a nőket mint embereket, csak mint szexuális vonzalom tárgyát.

szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!