Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Mindig azt hangoztatják hogy küzdjön értük a férfi, de ha meg küzd, akkor meg mindenhol letiltják vagy még fel is jelentik hogy zaklakják őket.

szept. 8. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Én sem küzdök értük egyáltalán, kezdeményezek, de ha látom, hogy csak én teszem bele az energiát, hogy vigyem előre a dolgokat és a nő semmit nem érdeklődik irántam, nem kíváncsi rám, akkor elengedem a dolgot, nem vagyok paprikajancsi.
szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem vagy tisztában alapvető fogalmakkal!

Küzdeni azért szoktak, aki màr jelezte, hogy vevő a közeledésre,sőt, akivel kapcsolatban vannak,de problémák adódnak,amiket meg kell oldani,ha együtt akarnak boldogok lenni-mindketten.

Ahogy fentebb írtàk, amikor olyan személyre myomulsz, akinek abszolút nem kellesz,az màr bőven zaklatás kategória.

szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
A jó éses repedtsarkú qvaanyja küzdjön értük, egy nőért sem!
szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Én kűzdenék, de nincs kiért.

13. Ne beszélj a nőkről ilyen csúnyán mert mert nagyon nagy baj lessz.

A nòket ma tisztelni, becsülni kell, mert nem egyszerű ma kapcsolatot találni.

Én márbott tartok, hogy fofalnam sincs, elképzelni nem tudom, hogy akiknek van barátnőjük, hogy a francba csinálták.

Én a közelébe nem kerülök ennek, nem értem, hogy sokaknak ez miért megy annyira könnyen.

Érthetetlen, hogy mi a titkuk. Az biztos, hogy nagyon jól néznek ki, mert ma a külső nagyon fontos lett. Az lett, az első.

szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: Éppen ezzel a gondolkodásmóddal éred el, hogy számodra is elérhetetlenek legyenek a nők.
szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!