Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Mindig azt hangoztatják hogy küzdjön értük a férfi, de ha meg küzd, akkor meg mindenhol letiltják vagy még fel is jelentik hogy zaklakják őket.

szept. 8. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
A legegyszerűbb, ha felfogod az első nemet. Ha a nő az a típus akiért "küzdeni kell" akkor játszmázik, arra meg kinek van igénye? Ha meg komolyan mondta a nemet, akkor egyrészt nem alázod meg magad, másrészt nem követsz el zaklatást. Mindenképp nyersz azzal, ha a nemet visazqutasításként kezeled.
szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

"Küzdeni" onnantól kell, hogy a nő elfogadta a közeledésedet.

Nem akkor mikor nemet mond.

szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt elképzelhetőnek tartod, hogy nem ugyanazok a nők állítják ezt, mint akik letiltanak? Vagy esetleg a "küzdés" sem egy bombabiztos módszer, hanem a NEKIK TETSZŐ férfit akarják tepertetni?


Amúgy ha valaki nemet mond, azt hagyni kell, ugyanis két lehetőség van:

1. Tényleg nem akar semmit, ezt pedig tiszteletben kell tartanod.

2. Játszmázós hülyegyerek szintjén van agyilag. Az ilyennel úgysincs mit kezdeni.

szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

A pasik ugyanúgy letiltják azokat a nőket, akik idegesítőek, mint a nők.


A feljelentés meg azért elég ritka, mivel tudják a nők is, hogy a rendőrség nem sokat foglalkozik vele, ha nincs rendes bizonyíték.


Ha azt akarod, hogy ne jelentsenek fel, akkor ne viselkedj ijesztően, pszichopata módon, elég egyszerű.


A küzdést meg a zaklatást meg ne keverjük már össze...

szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a küzdelem alatt a nők inkább egy érzelmi küzdelmet értenek, vagyis azt hogy tegyenek értük dolgokat, tervezzen velük jövőt, családot, invesztéljon a kapcsolatba, amikor már valóban kialakulóban van valami.


Nem azt hogy random arcok, ne fogják fel és fogadják el azt ha nemet mondanak nekik. Sajnos ha valaki neket mond, az nemet jelent, ha ezt nem tartja valaki tiszteletben, akkor az ijesztő, félelmet kelt és menekülni akarnak tőle az emberek.

szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem attól várják, akiket a hátuk közepére sem kívánnak...
szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Más a küzdés es más a zaklatás.
szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Én egyébként nőként se értettem soha ezt a küzdés dolgot. Ha egy kapcsolatban/kapcsolatért küzdeni kell, főleg az első pár évben, akkor azzal a kapcsolattal elemi problémák vannak. Az más kérdés, hogy a kezdeti nagy érzelmek lecsihadása után tenni kell bele energiát (mindkét oldalról egyformán) de ezt munkának hívjuk, nem küzdésnek szerintem.

Szóval, akiért küzdeni kell akár az ismerkedés, akár a kapcsolat alatt, az kifejthetné ez mit jelent.

szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Küzdjön a Batu kán, én ugyan nem fogok. A nemet elkönyvelem nemnek, aztán lehet, hogy én voltam a hülye és elszalasztottam egy lehetőséget (tudom, hogy volt ilyen, nem is egy), de nem vagyok hajlandó már az elején ilyen gyerekes, romantikusnak hitt játszmázásokba belemenni. Sőt, később sem. Legjobb lenne, ha ezt minden férfi így csinálná és akkor idővel kiveszne ez és jöhetne az őszinte kommunikáció a csiki-csuki meg a virágnyelv helyett.
szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Azt se tudják mi az a küzdés és mikor kell.
szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!