Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Magyarországon nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Magyarországon nem találok párt, egy külföldi munkavállalással nőhet az esélyem erre?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok másfél éve ért véget az utolsó kapcsolatom, és nem jön el velem randira senki, pedig egy éve kitartóan próbálkozom. A netes társkeresőkben is csalódtam, pedig nincsenek magas elvárásaim.


Kaptam most egy állásajánlatot külföldön, vajon új környezetben, új társaságban könnyebb lesz találni valakit?


szept. 6. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem valószínű, ugyanis rengeteg külföldön élő férfi szokott írkálni a magyarországi női kamuprofilomra.


40F

szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
60%

Szia.Sajnos nem !


Múnka ,múnka és a pénz.

Kūlföldōn màr mindenki pàrban, a többi meg nem szàmit.

Az eselyéd 10% ...

szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Nyugati nőnek nem kell keleti ősember.
szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen migráltam nagyon kevés nyelvtudással. Most 5 éve vagyok kint egy egy külföldi fb ismerősöm sincs pl. Próbáltam a hobbimmal kapcsolatos társaságot keresni de nekem a nyelv elég nagy korlát volt. Most is az, sokat nem értek mert nagyon keveset kell angolul beszélnem és emiatt lassan fejlődök. A csajozás számomra kb lehetetlen külföldön. Külföldi barátaim sincsenek, nem járok társaságba. 4 éve megismertem egy magyar lányt, ez kb a csodával volt határos, mert 27 évig egy barátnőm sem volt, pedig elég aktívan kerestem Magyarországon. Az én tapasztalatom, ha külföldi nem is, de magyar lehet össze jön.
szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csajod az nem lesz viszont jó eséllyel lesz belőled alkoholista és/vagy szerencsejáték függő. Azt a szar c!gány életet el kell viselni valahogy.
szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Látom ez így veszett fejsze nyele, semmi nem változna csak egy csomó költözéssel járó kényelmetlenséget raknék még a nyakamba.
szept. 7. 15:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg azért a külföldre költözés nem csupa móka és kacagás. Az első év nettó sz.pó, akinek van hova/mire haza menni az haza is megy. Kezdheted az egész életedet felépíteni a nulláról. Csak a csajozás miatt én nem mennék. Magyarul sokkal jobban tudsz flörtölni. Idegen nyelven ha nem oda születtél akkor nem is ismered azokat a szavakat és meg vagy lőve mert nem tudod mit kezdj a helyzetekkel. A nyelvtudást is fel kell építeni még annak is, aki elvileg jól beszéli a nyelvet, mert itt nem úgy beszélnek, mint ahogy a tanfolyamon tanultuk.
szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!