Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony tesztoszteron szint okozhat incelséget?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ilyen akkor milyen módon?
szept. 6. 07:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
25%

Nekem 99% az okozta, most hogy derulnek ki dolgok.



"Pl. hogy tud meglátszani egy alacsony tesztoszteron szint"



Pl. ugy, hogy nem tud lefogyni, a csontritkulas miatt kihullottak a fogai, tovabba egy deka izmot nem tud magaraszedni.



40F truecel

szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 Barito ***** válasza:
20%
8: a bizonyíték, hogy sok nő nyavajog, hogy milyen szemét a pasija. TEHÁT NEM A BELSŐ ALAPJÁN VÁLASZTOTT!
szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:

11, ha egész életedben incel voltál (megint mi ez a fszság azzal, hogy igazi ince????????) akkor egész életedben fenn àllt az alacsony tesztoszteron szint (elhízás, testszőrzet, libidó gondok stb) mégse vizsgáltattad ki, ha csak most derül ki.

Ezért érdemes a testünkre odafigyelni. Nekem nőkènt eszméletlen sebességben hullik a hajam az elmúlt fél évben, eddig voltam fogászaton, volt teljes vérkép és szedek rá vitamint, de nem javul így most kèrek időpontot bőrgyógyászhoz. Nem szabad elhanyagolni, ha a test hibát jelez.

Ha évekig van egy hormon probléma az persze, hogy kihat a külsőre is és egy ponton túl nagyon nehezen visszahozható az egyensuly.

szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
10%
12, vaaaaagy, a pasi út közben lett alkesz, a beetetési időszakban (kb az első év) játszotta magát (ahogy kb az összes teszi) a csaj meg halál szerelmes lett és elhiszi, hogy mindig, minden kapcsolatot meg kell próbálni megmenteni, vagy, van egy zsánere, amihez hozzá tartoznak a rossz tulajdonságok is, de ő mindig azt hiszi, hogy majd miatta megváltoznak/majd ő megmenti őket. Minden esetben a belső dolgai fogták meg a nőt, csak épp azok változtak (tizenév alatt simán lehet), nem voltak valósak, vagy van egy kattja a csajnak, ami miatt ugyan tudja, hogy nem kéne, mégis az agresszívet, a szenvedélybeteget, vagy épp a legsérültebbet kell kiválasztania, mert ahhoz vonzódik.
szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
12. Ez független attól hogy milyen a külseje egy csúnya pasi is el tud játszani egy jó belsőt
szept. 6. 08:33
 16/60 anonim ***** válasza:

Exemnek nagyon alacsony volt a tesztoszteron szintje, de ezt meg nem mondtad volna róla. Nagydarab szekrény volt, nagy szakállal. Kopaszodott ugyan (talán emiatt), de amekkora volt, nem igazán látszott :D


Inkább az általános hangulatára, motivációjára volt kihatással, emiatt akár még azt is kijelenthetem, hogy közrejátszhat az incel felfogáshoz

szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
45%

A testszorzetemmel semmi baj, az orvosok elhajtottak azzal, hogy hipochonder vagyok, es csak bekepzelem. Mignem par honapja (a Mars-Uranusz-Algol alatt) elkezdtek fajni a golyoim. Es utana kezdtek kiderulni a turpissagok.



De majd meglatjuk, mi lesz a vege.....



40F truecel

szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 Barito ***** válasza:
31%
14: rádhagyom, hogy kitartasz a hülyeséged mellett.
szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 Barito ***** válasza:
15: az lényegtelen. semmit nem bizonyít.
szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
54%

"Inkább az általános hangulatára, motivációjára volt kihatással, emiatt akár még azt is kijelenthetem, hogy közrejátszhat az incel felfogáshoz"



Na igen, ez is. Meg az, hogy nincs macho csavo kisugarzasod, akitol elolvadnak a nok.....



40F truecel

szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!