Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 25 évesen még szűz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen még szűz vagyok (nőként) redflag vagyok a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy hozta az élet ,hogy 25 éves vagyok de még nem volt kapcsolatom ezáltal szexuális kapcsolatom sem. Randizni randiztam ,de pár randinál több sosem lett sajnos. Egyébként teszek azért, hogy ez változzon.

Igényes vagyok ,adok magamra ,vannak hobbijaim céljaim , járok programokra.Van még esélyem találni egy férfit aki elfogad így? Vannak itt hasonló cipőben járó nők ?


Ui: nem fogok üzenetben képeket küldeni magamról,és a szexuális ajánlatokra sem vagyok kíváncsi (ez nem az az oldal, ) így kérem,az ilyen válaszokat / privát üzeneteket mellőzétek :)



szept. 5. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Társkeresőn kívül hol fordultál meg ahol lett volna esélyed megismerni valakit?
szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem, max annál aki eleve csak pár alkalmat akart volna. Sőt szerintem ez sokaknál + pont.
szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
11. Járok ide-oda ahol van / lehetne esélyem ismerkedni pl : színház, koncert ,futóverseny, utazok, kirándulok. Úgyhogy tényleg nem itthon ülök és várom a csodát. Sőt inkább igyekszem is minél többet kimozdulni ahelyett ,hogy társkeresőznék . Mert mint írtam ,ott úgy érzem esélytelen bárkit is találnom. Holott régen nem egy férfival randiztam társkereső oldalról. De sajnos az utóbbi időben katasztrófa már ami ott megy .
szept. 5. 21:45
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem jutottál tovább néhány randinál? Te szakítottad meg az ismerkedést, vagy a férfiak? Nem mindegy, hogy te teszed megléphetetlenül magasra a lécet, vagy benned van valami, ami elüldözi őket pár randi után.
szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Ha dolgozol, milyen területen?
szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
14. Ez változó volt. Volt, hogy én szakítottam meg ,de abszolút nem azért mert magasra tettem a lécet ,hanem mert úgy éreztem ,hogy nem egymást keressük. Volt akivel többször randiztunk,de nem jutottunk egyről a kettőre. Volt akivel azért mert elmebeteg volt (és sajnos ezt a szó szoros értelmében értem) És olyan is volt, hogy a férfi szívodott fel szó nélkül .
szept. 5. 22:15
 17/25 anonim ***** válasza:
28%

Nők esetén ez nem annyira vészes. Sokkal több férfinak nem akadály, mint fordított felállásban nőknek.

Ami problémát el tudok képzelni, az csak az, hogy ha lesz párod és megtapasztalod a szexet, akkor felötlik-e majd benned, hogy ki akarod próbálni más férfiakkal, hogy pótold a "lemaradást".

szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17. Ez egészen biztos, hogy nem fordulna elő. Hűséges lennék. Ezt is várom el ,ezt is nyújtanám én is. Ha találnék egy férfit akivel boldog vagyok ,eszem ágában nem lenne félre menni,csak azért ,hogy behozzam a "lemaradást".
szept. 5. 22:40
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ez esetben nincs miért aggódnod.
szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

Maradj is az

Sokkal jobb mint ribanxnak lenni

szept. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!