Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság gáz fent lenni Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság gáz fent lenni Tinderen?

Figyelt kérdés

18-30 éves korig bezárólag érdekelne inkább mit gondolnak az emberek róla

Persze mindenki véleményét szívesen fogadom :)

20/N



szept. 3. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Mindig is gáz volt. De te full gáz vagy!
szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Az neked a kánaán lesz nőként!
szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Férfiként voltam már fent fiatalabb koromban, semmi sikerem nem volt.

Bár egyedülálló vagyok, de ha örökre magam maradok, akkor sem regisztrálok többet egyetlen társkereső oldalra sem. A Tinderre pláne nem.

De nőként szerintem jó buli. Konkrétan annyi férfit kapsz meg, ahányat akarsz. Nőként hülye lennék nem ott gyűjteni a skalpokat és növelni az egomat.

szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Azért megnyugtató, hogy már lehet törölni a profilt, ha esetleg már az embernek elege lesz belőle így lehet megnézem :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

szept. 3. 22:23
 15/20 anonim ***** válasza:

Próbáld ki semmit sem veszítesz vele. Van akinek bejön vám akinek nem

Ne az erdekeljen mit mondanak mások!

szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régen tök jó volt, lehetett használni, több randim is volt onnan. Mostmár a férfiak match után törölnek, nem írnak akkor se ha köszönök és ahhoz képest a férfiak minősége is romlott. Valahogy úgy érződik, hogy a "maradék" vant fel. Aki kedves, értelmes, normálisan néz ki, az leginkább élőben kel el.
szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Viszont az összes negatívum, amiket felsoroltak előttem az igaz.

Borzalmas az egész felhozatal, amibe én belefutok. Van kivétel, de ritka. Azok a férfiak vannak fent többnyire, akik elsősorban csak egy szexkapcsolatot akarnak, állandó szexet aztán majd alakul szerintük.Aki lazán tudja ezt venni annak tökéletes, ne számíts semmire az ismerkedésből aztán talán alakul.

Egy idő után kiéget, semmi újat nem fogsz látni, senki nem fog megfogni aztán jön a szarkedv emiatt. Legalábbis velem most ez történt. Meg többnyire olyan férfiakkal futottam ott össze, akik nem okésak.

Egyszer próbáltam belemenni egy szexkapcsolatba, ahol mindketten nyitottak lettünk volna többre. A srác mondjuk kikötötte, hogy mellette nem lehet más.utóbbi sztem nem túl korrekt, de érthető. Na én ennél döbbentem rá, hogy sose tudnék egy ilyenben a másikra úgy tekinteni, mint aki érdekel szexnél jobban. Nem ítélem el azt, aki erre megy, hogy szex, laza kapcsolat, de nálam ezzel csak egy könnyen kapható, az agya a gatyában, bizonytalan egyednek tűnik valaki. Biztos van, akinek ilyesmiből lett párkapcs.

Egy szó, mint száz, ha abszolút csak szórakozásnak tudod felfogni és semmit nem vársz el az apptól, akkor lehet találsz ott valamit.

Nekem 3 évnyi nem konstans használat után csak a mentális jólétemet vágta hátra kicsit, de én kicsit rágörcsölök, meg sokat pazaroltam már az időmet jó eredmény nélkül. Ami volt az appról hosszabb abban is sikerült egy kötődési problémákkal küzdő szemét alakot kifognom, amiben sérültem.

Szeretnék már inkább a való életben "próbálkozni" lazán, eljutottam erre a pontra. Semmit nem ér a sok lájk, meg a sok férfi, és kifejezetten nehéz chat alapján eldönteni, hogy érdemes e a másikkal talizni. Sokakat 1-2 tali után hagytam, mert nem volt meg a szikra vagy teljesen más benyomást tett élőben, mint online, ami negatív volt inkább. Én ezeket a felesleges köröket a farkukkal gondolkodo férfiakért már nem akarom csinálni.

Belefáradram a kudarcokba, meg a tonnányi különféle vagy normális vagy degnerált profilképek nézegetésébe.

szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tegnap este megnéztem, de egy 2-3 óra után se láttam benne igazán a lehetőséget, így le is töröltem, sajnos nem fogott meg engem se senki, a 78 like ami meg érkezett így prémium nélkül elég rossz, hogy nem lehet megnézni :( Úgyhogy, majd ahogy hozza az élet, eddig se siettem sehova :D
szept. 5. 13:03
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a premium, ha valaki neked nem tetszik, akkor nem mindegy ő hova húzott volna. Hat ez sajnos nem így működik, hogy felmesz és már rögtön megtalálod, pláne ha valaki napokig fent sincs, nem fog azonnal rad írni életed valasztottja. De érthető a döntésed, türelem kell a netes ismerkedeshez
szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én csak berúgva buli után szoktam tinderezni, és lehet valami shadow ban is van rajtam, mert hónapok óta like nem jött, nem hogy match. De amikor havi egy órát ha vagyok az appon, meg is értem az algoritmust, hogy nem nagyon dobja fel másoknak a profilom.


Amúgy nekem kb 20 matchből, ha egy lány visszaírt, pedig nem egy "szia, mizu" szokott lenni.

szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!