Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság van tinderen ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság van tinderen ilyen nő?

Figyelt kérdés

Olyan, aki:

- rendszeresen sportol

- egyetemet végzett, vagy még tanul

- 20-30 közötti

- nincs gyereke

- nem egónövelésre használja az oldalt

- intelligens, kedves


Nagy számok törvénye miatt biztos van, de az igazi kérdésem, hogy milyen gyakorisággal futhat ilyen nőbe ott egy férfi? Internetes társkeresőt egyáltalán használnak sportos, diplomás, kedves nők, vagy őket élőben is annyi megkeresés éri, hogy semmi szükségük internetre?


5 éve tindereztem utoljára, akkor személyesen is találkoztam ilyennel, de nagy ritkaság volt, több talim nem is volt. Persze ha regisztrálok, akkor meglátom, de eléggé önbizalomromboló meg időigényes tud lenni az egész netes társkeresés, így ha nincs is ott olyan nő, aki nekem kell, akkor sok csalódástól kímélem meg magam.


Nyilván az ilyen nők nem matchelnek akárkivel, ezt értem. A kérdés, hogy léteznek-e egyáltalán a virtuális térben.



2023. szept. 23. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Én megfelelek annak, amit írtál, bár bevallom, hogy kb 1 éve leálltam a rendszeres sporttal 😃


Nem tartom valószínűnek, hogy regisztrálok ilyen oldalakra, bár ki tudja... nem hiszek abban, hogy sok "normális" lenne ott. Szóval, ha saját magamból indulok ki, akkor valóban nem sok ilyen nő regisztrál. De nem lehet tudni. Egy próbát megér. Lehet nekem is 😊

2023. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A nagy számok törvénye alapján valószínűleg van ilyen nő is fent.
2023. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó pár ilyen nő van tinderen. Hozzátartozik, hogy azért az ilyen jellegű nőkre élőben is elég nagy az igény, szóval valószínűleg azért vannak kevesebben netes társkeresőkön.
2023. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok (még) fent Tinderen, de ilyen vagyok. :D
2023. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Wow... Ha már sorban jönnek az ilyen nők: Miért vagytok szombat éjjel ezen az oldalon?
2023. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ex barátnőm lánya ilyen.

De elég magasra tette a lécet. Mondjuk van is mire, mert lottó ötös lesz valakinek a csaj.

2023. szept. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg tinderen.
2023. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#2, #7, legközelebb olvassátok végig.
2023. szept. 24. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
A Tinderen nem, többnyire kapcsolatban vannak, sőt jegyben járnak.
2023. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!