Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány képet kért tőlem?

Figyelt kérdés
Itt ismerkedek egy lánnyal Gyakori kérdéseken. Nagyon jól elvagyunk, sokat beszélgetünk, viszont ugye itt nem látjuk egymást, és most képet szeretne látni rólam. Már húztam egy kicsit az időt, de megint rákérdezett. Az a baj, hogy szerintem nincsenek rólam jó képek, és nem tudom hogy tetszeni fogok e neki...mit csináljak?

szept. 1. 02:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem hogy örülnél hogy valaki érdeklődik irántad itt!

Szétcseszed szegény lány lelkivilágát azzal hogy baszakodsz! Úgyis offolni fog, miért nem mondod meg neki őszintén hogy nem megy ez neked??

Miért kell játszadoznod vele? A későbbiekben bizalmatlan lesz mindenkivel, azt hiszi majd hogy a pasik akkora parasztok mind mint te!

szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#19 vagy csak ronda férfiként nem akarok magányosan élni erre nem gondoltál? Csak az igénytelenségre meg a szexre?
szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem rád mondtam, hogy bűnronda, nem ismerlek így kár magadra venni. De a bűn nélkül is, ha nem tartok valakit vonzónak, nem vesztegetem sem az én, sem az ő idejét. Nekem mondjuk a konvencionálistól elég eltérő férfiakban az izlésem, úgyhogy akiért mások megbolondulnak, szerintem lehet csúnya és fordítva. Ezek a skálák mindenkinek máshogy mennek, van akinek én már nem csak "előnytelen", hanem a bottal se kategória vagyok és fordítva.

Most extremitásokról beszélünk, hogy ha virágnyelven szépen kifejtenék minden szót és minden embercsoportot beleraknék a hozzászólásomba, holnap már egy kisregényt kapnál.

szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Küldj neki magadról, de figyelj oda hogy a legtökéletesebb képet küldd el magadról amin minél keveseb hiba látszik magadon.
szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 peterszoradi ***** válasza:
Ne küldj képet mit szól a feleséged?!
szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A dedóban vagyunk, kérdező??!!!
szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Kérdező! Az egyik problémád az önbizalom hiánya. Az hogy kinek mi tetszik, az nem azon múlik, hogy ki mennyire szabályos. Vannak ronda, de sármos vagy jófej fiúk és vannak jóképű seggfejek. Én az elsőt választanám. De azon mindenképp át kell esni, hogy lásson rólad képet. Küldj neki 3 nagyon különböző képet magadról és akkor jobban láthatja milyen vagy. Nem a szépség fog dönteni, hanem az, hogy lesz-e benned valami, ami megfogja. Lehetnél egyszerre helyes és mégis ellenszenves. Ha pedig arra utazik, hogy chippendale giút fogjon, akkor meg hadd menjen...
szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!