Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány képet kért tőlem?

Figyelt kérdés
Itt ismerkedek egy lánnyal Gyakori kérdéseken. Nagyon jól elvagyunk, sokat beszélgetünk, viszont ugye itt nem látjuk egymást, és most képet szeretne látni rólam. Már húztam egy kicsit az időt, de megint rákérdezett. Az a baj, hogy szerintem nincsenek rólam jó képek, és nem tudom hogy tetszeni fogok e neki...mit csináljak?

szept. 1. 02:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Biztos vagy benne, hogy lánnyal beszélsz?
szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Szerintem egy sima képet igazán küldhetnél neki, ha meg nincs jó képed, csinálj egyet. Plusz, cserébe te is kérj egy képet róla, így fair. És szerintem ne félj attól, hogy nem fogsz neki tetszeni, esetleg szóban tisztázd vele, mire számítson, hogy ne érje nagy meglepetés.
szept. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Arcképet küldhetsz neki.
szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez bukó
szept. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nek is ertem minek kell sokat beszelgetni kepcsere nelkul
szept. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
így szokott kezdődni, az úgynevezett ghosting, ebben a pozícióban a nő se szó se beszéd eltűnik a férfi meg mint birka az új kapura bambul
szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
87%
Szerintem az ciki hogy ezt ő most olvassa...
szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Kuldesz képet, a no meg lelép

Ezekert nem kell beszelgetni kep nelkul

Aki nem kuld kepet; azzal mar el se kezdek beszelhetni

szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Küldj neki egyet. Elvégre számít, hogy azután szeretne-e veled tovább ismerkedni.
szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

Ezért se értem mi értelme itt beszélgetni vagy ismerkedni arc nélkül.

Aki elég előnytelen külsejű így próbál meglépni a konvencionális ismerkedéstől (vagy élőben, vagy online), reméli hátha a jó beszélgetéstől majd nem lesz fontos, hogy néz ki. Pedig akkor is az. És húzta valaki idejét, majd ő sértődik meg ha ghostolják utána.

szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!