Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány képet kért tőlem?

Figyelt kérdés
Itt ismerkedek egy lánnyal Gyakori kérdéseken. Nagyon jól elvagyunk, sokat beszélgetünk, viszont ugye itt nem látjuk egymást, és most képet szeretne látni rólam. Már húztam egy kicsit az időt, de megint rákérdezett. Az a baj, hogy szerintem nincsenek rólam jó képek, és nem tudom hogy tetszeni fogok e neki...mit csináljak?

szept. 1. 02:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor javasolj videó beszélgetést. Mozgó élő képen mindig jobban nézünk ki, mint fényképen, ami egy kimerevített, torzító, nem reális valami.
szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
#10 Viszont nagyon jól látszik hogy csak a külső számít teljesen mindegy hogy kép csere előtt mennyire egy hullámhosszon voltak. Ezzel a módszerrel lehet ezt tesztelni tehát nem a személyiségel van a gond ha valakit ilyen után ott hagynak.
szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%

Persze hogy a kulso szamit

Elobe se mesz oda ahhoz aki nem tetszik

szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#13 csak akkor nem értem miért divatos ezt itt hangoztatni hogy az számít a legjobban meg hogy a külső nem minden.
szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem "csak" a külső számít. Nem fogok olyannal összejönni aki egy tapló de helyes, de olyannal sem aki nagyon rendes ember de bottal se tudnék gusztussal hozzányúlni.

Nem lehet egy karakterisztikára kiélesíteni a társkeresést, több dolog egyszerre való jelenléte fontos.

Szerintem senki sincs aki boldogan és őszintén komoly kapcsolatot létesítene valakivel, akit bűn rondának tart, nem értem mi itt a probléma.

szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#15

Olyan szépeket tudsz mondani egy másik emberre :D



"Bűnronda", "bottal sem tudnék gusztussal hozzányúlni"

szept. 1. 11:42
 17/27 anonim ***** válasza:
8%
#15 én összejönnék olyan nővel aki nem tetszik.
szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%

Az hogy a kulsovnem minden meg beslo szepseg a rondák talaltak ki

Azert vannak topmodellek a cimlapokon, a rondák meg a gyárakba 4 muszakba

szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

17-es akkor nagyon igénytelen lehetsz

Vagy csak szexre mész? Es ha nem akar szexelni akkor otthagyod?

szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#18

Muszáj volt ekkora ostobaságot ideírnod?

szept. 1. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!