Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is egyre kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyre kevésbé működik a netes ismerkedés? Ha igen, szerintetek ennek mik az okai?

Figyelt kérdés

szept. 1. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tinder = Mindig meglesz a bőség zavara, az illúzió hogy az adott partnertől van több és jobb, és hátha vele is összejönne a randi. Bárki eldobható, csak egy swipe és máris ott a kövi randi.


Ghosting = Senki nem tesz már energiát senkibe, hiszen a másik fél bármikor szó nélkül eltünhet. Igen, akár pár randi és masszív udvaroltatás után is, ahol még úgy váltatok el hogy te vagy a legjobb, szeret téged (lol) és biztosan téged akar.


Slow fade = Ugyanaz mint a ghostingnál, csak még aljasabb és gerinctelenebb húzás. Igazi gyáva férgeknek való praktika.


Különböző propagandák és agresszív trendek = Az emberek egymás ellen fordítása, és minden lehetséges módon megosztása, hogy féljenek egymástól, utálják egymást. Ez is nagyot megy manapság, főleg a hozzánk hasonló országokban.


Hirtelen ezt a négyet tudtam felsorolni. Kíváncsian várom a többi választ.

szept. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiváló válasz, ennél jobban talán én sem tudtam volna megfogalmazni.
szept. 1. 02:28
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
A simp és nice guy kisfiúk kezdenek felébredni és boostolják a nők egóját, de ez csak utópia. Szóval az egyik baj az hogy sok a férfi a net-en és kevés az aktiv nő, az a kevés jól elszórakozik a bőséges kinálattal nem nagyon kell megerőltetni magukat csak vannak és kész (kb mint a való életben). Nem feltétlen a nőket hibáztatom, igaz ez most úgy tűnik, a férfiak rontották el az egészet túl lett értékelve a nő és a női szexualitás. Amig tömegesen nem fordulunk el a nők mindenáron történő hajkurászásától addig nem lesz változás, tudom ősi ösztönök meg kangörcs, de marha ciki hogy milyen férfiak vannak. Igénytelen csak lyuk legyen simpek, nice guy-ok, white knight-ok és tapló, bunkók akik azt hiszik ha megfogják a csaj seggét vagy képet küldenek a pöcsükről akkor szexhez jutnak. Olyan udvariasan de levegőnek kéne nézni a nőket élőben és online is, nem több emberek ők sem sem kevesebbek. Ez csak egy álom mert folyamatosan termelődnek ki az idióták akik szóba állnak a nőkkel és agyon dicsérik őket, álfigyelmességet tanusitva. Tudom nehéz hátat forditani egy nőnek amikor az ember érzi hogy ott a lehetőség de nagyon tökös dolog megtenni és olyankor kifejezetten érdekes megfigyelni a női reakciót mintha lefagyna a szoftver, hiba a mátrixban, egy férfi aki levegőnek néz...erre csak az igazi kemény férfiak képesek a kisfiúk megmaradnak pincsinek!
szept. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Tagja vagyok MÉG egy facebook csoportnak, nem ismerkedés/társkeresés a profilja hanem egy hobbi, 90-95 százalékban férfiak vannak. Néha post-ol egy nő valami teljesen random, ezeregytucat dolgot, nincs ezzel semmi baj a többiek is ezt teszik, ha ugyanezt egy férfi post-olja kap jó estben 7-8 lájkot meg talán egy két hozzászólást (vagy beszólást) ez is ok viszont a női bejegyzés és fotó alá érkezik vagy minimum 100 like meg olyan nyalizós kommentek hogy a szekunder szégyenérzet és a hányinger kerülget, mégcsak nem is az ismerkedés a csoport tárgya nem tudom mit akarnak...akkor el lehet képzelni mi megy azokon a helyeken ami a randizásról, társkeresésről szól. Nyilván erről nem a nő tehet ő is csak próbálja élni a szociális életét, aztán el tudom képzelni azért hogy sok nőnek ez tetszik, hizik tőle a mája meg jót röhög egy két suttyón de azért értelmesnek tűnő alakok is irnak bőven, jó helyesirással olyan talpnyaló dolgokat hogy már nekem rossz olvasni.
szept. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Jogos a kérdésed.


A bőség zavara miatt az ember könnyen elbizonytalanodhat.

szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Okok:

Erőltetett. Elterelődött olyan irányba az egész, mint egy állásinterjú. Semmi természetes kíváncsiság, érdeklődés, vonzalom. Csekkoljuk le mit nyújt, mije van és vagy oké, vagy lapozzunk tovább...


Kamuprofilok...

Többnyire azonnal kiszúrható, amikor valaki modell testű címlapfiúról tesz fel kamufotót magának, vagy ellenkező neműnek hazudja magát, de valahogy akkor is elveszi az ember kedvét, hogy ilyenek között válogasson.


Hozzáállás

Nagyon elterjedt a sóher jóska hozzáállás.

Lehetőleg ne kelljen fizetni semmit randin. Na mármost, ha valaki már eleve így áll hozzá, mert megterhelő neki az a kb 300 ft, akkor mit lehet majd várni a későbbiekben? Ha elfogadok egy üdítőt, már aranyásó vagyok. Nem vagyok. De nem olyan társra vágyok, akivel majd a zsíroskenyéren fogunk veszekedni.


Összességében nagyon lehangoló a helyzet ezen a téren is, ahogy kb minden másban is ebben az országban.

Felmegyek a társkeresőre és azt érzem, hogy pöcegödörben keresem az aranyhalat.

Átlagos és az alatti férfiak keresik a végzet asszonyát, aztán sírnak itt, hogy nincs párjuk. Pff.. Reménytelen!

szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Sose működött csak annak aki fotogén.
szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ mire gondolsz. Ha társkeresőkre, akkor nem arról van szó, hogy egyre kevésbé, hanem már 4 éve sem működött, sőt lehet már van az 10 is...


Okok egyébként egyszerűek: simp férfiak, illetve félrek*ró férfiak. Boldog, boldogtalan próbálkozik és nem csak az igazán szép nőknél - azoknak semmi szüksége nincsen az internetre ahhoz, hogy ismerkedjen, kivéve ha nagyon válogatós és a külső huszadrangú számára - hanem még az átlagosaknál is, hátha alapon. Személyesen sokkal nehezebb az ismerkedés, sokkal több erőfeszítést igényel egy idegen megszólítása is már, ellenben a Tinderezés vagy hogy ráírsz Instán sokkal kevesebb erőfeszítést igényel.


Igazából 2024-ben lehet ez a legrosszabb lehetőséged az ismerkedésre átlagos vagy visszahúzódó 6-7/10 férfiként a szórakozóhelyek és az utcán random leszólítgatás után.


Ezért is fontos az önismeret és az önmarketing 2024-ben, hogy tisztába legyél számodra mi a leghatékonyabb lehetőség az ismerkedésre, illetve feltudd kelteni az ellenkező nem érdeklődését irántad egy sima beszélgetés vagy urambocsá randi esetén.


Vagy hagyd a p*csába az egészet és próbálkozz tovább a neten, húzz jobbra mindenkit, írj rá Facebookon, Instán stb minden csajra aki a profilja alapján szingli lehet és hátha összejön egy alkalmi vagy kettő. Bár azt nem ígérem, hogy szép is lesz a csaj aki összejön vagy az eseted lesz.

szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a netes ismerkedésnek semmi varázsa, személytelen az egész!
szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A társkeresők mondjuk szerintem egytől egyig hulladékok, amik 99%-ban csak dugópajtik keresésére jók, de hát nem csak ott lehet ismerkedni.

szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!