Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kevésbé sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevésbé sikeres a normális régi módi nappali ismerkedés manapság?

Figyelt kérdés
Legyen most megálló vagy sétálóutca, akár bevásárló központ. Normális megjelenésem van, adok az öltözködésemre is mégis elküldenek a szokásos kamu dumákkal. Oké, hogy a nagy számok törvényére kell játszani, de egy idő után nagyon irritáló. Kulturáltan szoktam általában nyitni és kifejtem, hogy mennyire szimpatikus az illető a helyzethez igazítva persze, mert nem betanult dumával szoktam oda menni lányokhoz. Igaz szoktam kapni pozitív visszajelzéseket is szerencsére, de akkor miért nem adnak egy idegen srácnak esélyt a nők legalább egy beülős kávézásra? Nem vágom mivel jobb egy buliba ahol ilyen részeg parasztok nyomulnak gőzerővel és normális kapcsolat aligha lesz belőle. Eleve az éjszakai élet annyira nem az én világom, max néha benézek 1-1 bulira, de ahogy összehasonlítottam a helyzetet nappal sokkal bátrabb vagyok ahhoz képest és a saját kategóriámban lévő lányokat célzom meg ismerkedés tekintetében.

2022. ápr. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csajokhoz menj oda, akiken legalább egy picit is látod, hogy megnézett magának hosszan, vagy többször rád pillantott. Ez a tetszés egy erős jele. Igaz így nem lehet napi több nőhöz odamenni valószínűleg, de inkább ez, minthogy odamenj minden random neked tetsző nőhöz, akiken nem is látsz semmi érdeklődést.
2022. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Rosszul csinálod. Hogy képzeled, hogy bizalommal szóba áll veled bárki, ha a bevásárló központban vadászol lányok után?

Társaság, kiállítás megnyitók, koncertek, koncert bulik, stb.


Az üzletbe mindenki konkrét céllal megy, nem fiúkat felszedni.


Persze akadnak még plázázó lányok, de milyen igénytelen, proli szint az?!

2022. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy többségüknek van párja? És igen, többségük valószínűleg siet is.
2022. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

2. Számodra nem létezik a világon olyan ember, aki annyira tetszene neked, hogy nem bánnád ha ismeretlenül menne oda hozzád ismerkedni valamilyen nyilvános helyen?


3. Az hogy valakinek van párja, akivel ismerkedni szeretnél és nem tudtad az máshol is előfordulhat, még ismerősi körön belül is.

Akkor olyanhoz kell odamenni, akinek az látszik a testbeszédén, hogy nem siet, csak elvan nyugisan.

2022. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Csak olyanhoz menj oda, aki rád néz, és mosolyog, vagy hosszan néz a szemedbe.


Aki csak áll ott, és néz maga elé/telefonozik/néz ki az ablakon/olvas annál nincs értelme próbálkozni.

2022. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezeken a helyeken nem lófrálni meg ismerkedni vannak az emberek, hanem a dolgukat intézik, aztán sietnek tovább. Még annyi mindenki zaklat az utcán, koldus, jehovás, könyjelző árus, szórólapos, én már utálom ha ott bárki is hozzám szól.

Egy szórakozóhelyen jobban ráérnek, nyitottabbak az emberek.

2022. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!