Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresés. Azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés. Azok a lányok mit várnak vagy mit szeretnének, akik elvileg azért regisztrálnak ide oda mert párt keresnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Netes tárkeresés közben és itt hozzá teszem nem kiemelkedően szép lányokról van szó, és megteszem azt a gesztust, hogy annak ellenére hogy nem olyan csinosak adok esélyt a dolognak.


És akkor az a vége hogy egy értelmes mondatot nem tudnak kiböfögni, harapó fogóval kell belőlük mindent kihúzni és azt várják majd te intézed az egész ismerkedést, csak nyílván egy értelmes ember ebbe beleun és többet nem keresi, aztán nem értik mi a baj. Tehát velük mi a helyzet amúgy?


Érdekes módon szebb lányokkal ha sikerül kontakba kerülni ők tudják lökni a rizsát minden féléről.


Vagy ha annyira nem akarnak beszélgetni minek vannak fel regisztrálva vagy minek mennek bele a beszélgetésbe ha meg megunják miért nem köszönnek el vagy törölnek le? Mert az meg végképp nem értem hogy több hónap után vagy több év után minek likolgat meg szivezget posztokat olyan lány akivel ismerkedett valaki vagy csak ismerkedni akart de nem voltak hajlandóak tenni érte semmi érdemlegeset



aug. 29. 13:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

Korábban én is sokat társkeresöztem. Soha nem volt szép arcom, de mindig aktuális képet tettem fel, nem akartam másnak látszani, mint ami vagyok. Egyébként értelmes nönek tartom magam. De ha összeakadnék veled és érezném a beszélgetésen, hogy örüljek, hogy leereszkedsz a "szintemre" és nagy kegyesen kapok töled egy esélyt, hogy megismerhesselek, hát nem vagyok biztos benne, hogy tényleg akarnám.

Mondjuk ez fordítva is így van, nekem is voltak olyan randijaim, amikor nem tudtam a pasival mit kezdeni, vagy éppen azt éreztem, hogy nagyon gyerekes, vagy nem normális. De elöbb-utóbb mindenki megtalálja a párját.

aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez anno 10 éve is igy volt én már azóta nem ismerkedem net-en, folyamatasan hallom a rémtörténeteket amúgy is. Engem semmilyen szint nem érdekelt nem kategorizáltam be senkit, tetszik vagy nem, ennyi. De ami érdekes hogy ezt a "néma" módot olyan ma már talán nem létező chat oldalakon is eljátszották a nők ahol még képek sem voltak feltöltve, szóval igazán nem lehet azt mondani hogy külső alapján leereszkedtem bárki szintjére és mégis harapófogóval kellett minden mondatot kihúzni belőlük. Amúgy az egyik ok az hogy egyszerre több pasi támadja őket igy pont elég ha 0 erőfeszitést tesznek bele, aki érdekes és jobban le tudja hazudni a csillagokat is annak esetleg kinyilnak a többit meg túráztatják. Van párom, 8 éve vagyunk együtt, élőben ismerkedtünk össze.
aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!