Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresés. Azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés. Azok a lányok mit várnak vagy mit szeretnének, akik elvileg azért regisztrálnak ide oda mert párt keresnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Netes tárkeresés közben és itt hozzá teszem nem kiemelkedően szép lányokról van szó, és megteszem azt a gesztust, hogy annak ellenére hogy nem olyan csinosak adok esélyt a dolognak.


És akkor az a vége hogy egy értelmes mondatot nem tudnak kiböfögni, harapó fogóval kell belőlük mindent kihúzni és azt várják majd te intézed az egész ismerkedést, csak nyílván egy értelmes ember ebbe beleun és többet nem keresi, aztán nem értik mi a baj. Tehát velük mi a helyzet amúgy?


Érdekes módon szebb lányokkal ha sikerül kontakba kerülni ők tudják lökni a rizsát minden féléről.


Vagy ha annyira nem akarnak beszélgetni minek vannak fel regisztrálva vagy minek mennek bele a beszélgetésbe ha meg megunják miért nem köszönnek el vagy törölnek le? Mert az meg végképp nem értem hogy több hónap után vagy több év után minek likolgat meg szivezget posztokat olyan lány akivel ismerkedett valaki vagy csak ismerkedni akart de nem voltak hajlandóak tenni érte semmi érdemlegeset



aug. 29. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
10. Ezt a személyeskedő hangnemet nem tudom hova tenni.
aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Mert te még olyan szinten sem vagy férfiként mint a szerinted nem olyan csinos lányok.
aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
11, kicsit gondolkozz akkor. Ésszel meg empátiával is. Csendben, magadban. Nem kell visszaszólni.
aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#10: Nem kell azokkal "máshogyan" beszélni, már a nyitásodra sem reagál sz*rt sem. És nem nem tod a nem kellesz senkinek kártyát sem bedobni, mert az én válaszom az 5-ös. Áruld már el mit kell írni nekik, ha még visszaköszönni sem szoktak nekem. Te biztos tudod.


Emlékszem egyszer egy csajjal beszélgettem, ugyanabba! a suliba jártunk, csak ő fiatalabb volt pár évvel. Tökéletesen adta magát a téma, de köszönésre sem méltatott + alig írt valamit. Nem volt egy 10/10 sem, nem tom az ilyen mit akar, tényleg... Én meg a hülye fejemmel, komoly kapcsolat miatt "lejjebb" adtam volna. Soha többé, ha csak nem jön be, szó se lehet róla, nem kell a lapos, béna szexért cserébe ezt elviselnem.

aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy azok se írtak jobban, akik bejöttek, sőt válaszra sem méltattak, szal erről ennyit. 14 voltam
aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Látom akkor ez az eset nem egyedi és igazából ennyit ér a netes randi app,

Nem vagyok beképzelt és nem csak a külsőre megyek csak annyi az elvárásom hogy ne legyen dagadt és akkor már adok esélyt, csak ha annyi esze van mint egy molylepkének és csak én hozok fel minden témát akkor mehetnek a fenébe, csak utána ne keressenek hogy mi a baj , oda vissza kéne szerintem működni az ismerkedésnek ha ilyen platformról jön

aug. 29. 15:07
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

De gondoljatok nem érezzük mi nők hogy csak ilyen szánalom esélyt osztogattok és egyáltalán le se szarjatok igazából hogy milyen emberek vagyunk? Önreflexió sehol senkiben az itt írók közül hogy miért nem váltotok ki senkibol semmit? Komolyan azt hiszitek azok a nők másnak se irtak vissza?

De.olyanoknak akik nálatok sokkal de sokkal másképp áll az embertársához

aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17. Ez csupán szójáték. Mi az, hogy "szánalomesély"? Mert én ugyan nem szánakozok senkin... Akármit is jelentsen, ez a fogalom a te fejedben jött létre, te vetíted a kérdezőre meg a válaszolókra. Sem a kérdező, sem te, sem mások nincsenek ott ismerkedésnél.


Fordítsuk meg: számodra mit jelent a NEM szánalom esély? Éljem bele magam ismerkedés 0. pontján? Te beleéled magad? Milyen alapon? Egy appon, ahol 3 másodperc alatt döntesz emberekről, meg van 30 matched (a lányoknak is, vagy még több), csináljak bohócot magamból, hogy ő a nagy Ő, a csodás, az egyetlen? Őszintén, ez melyik nőnek imponálna?

Ez egyáltalán nem természetes, egyszerűen nem életszerű! "Komolyan azt hiszitek azok a nők másnak se irtak vissza?" - erről van szó! Hogy másokkal is beszélgetnek közben, akkor én mire fel éljem bele magam bármibe is?


Az, hogy nem játszom el neki két mondat után a hős szerelmest, az nem szánalom, hanem racionális hozzáállás.


"De.olyanoknak akik nálatok sokkal de sokkal másképp áll az embertársához". - Na ez nettó képmutatás. Ha ezen múlna, nem léteznének toxikus kapcsolatok, sem ismerkedési, sem társkeresési problémák!!!

aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#17: Pont hogy teljesen normális, hogy nem élem már bele magamat az elején, akkor még csak próbálkozom, hogy milyen is az illető. Ha azt látom, hogy olyan mint a f*szom, akkor persze, hogy vége lesz, mit gondoltál, kinek a hibája, hogy az egyszavas válaszod után, meg a bunkó stílusod után, nem jutunk 1-ről a 2-re + kétlem, hogy a legtöbb nő ezt "szánalom esélynek gondolná, egyszerűen csak nem érdekli az ismerkedés vagy bot, kamu profil. Nem kell egyből magadra kivetíteni a kérdést. Kinek is az önreflexiója 0? Annak aki köszönninsem tud vagy az aki méltatja erre a másikat?
aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

19# Egy szó mint száz: amelyik nő nem adja meg ugyanazt a tiszteletet és figyelmet az elején, amivel én közelítek felé, az felejtős. Igenis kölcsönös alapon működik egy ismerkedés. Vagy így, vagy sehogy.


#Előzőek: Nem kérek több személyeskedést! Jelenteni fogom.

aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!