Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresés. Azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés. Azok a lányok mit várnak vagy mit szeretnének, akik elvileg azért regisztrálnak ide oda mert párt keresnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Netes tárkeresés közben és itt hozzá teszem nem kiemelkedően szép lányokról van szó, és megteszem azt a gesztust, hogy annak ellenére hogy nem olyan csinosak adok esélyt a dolognak.


És akkor az a vége hogy egy értelmes mondatot nem tudnak kiböfögni, harapó fogóval kell belőlük mindent kihúzni és azt várják majd te intézed az egész ismerkedést, csak nyílván egy értelmes ember ebbe beleun és többet nem keresi, aztán nem értik mi a baj. Tehát velük mi a helyzet amúgy?


Érdekes módon szebb lányokkal ha sikerül kontakba kerülni ők tudják lökni a rizsát minden féléről.


Vagy ha annyira nem akarnak beszélgetni minek vannak fel regisztrálva vagy minek mennek bele a beszélgetésbe ha meg megunják miért nem köszönnek el vagy törölnek le? Mert az meg végképp nem értem hogy több hónap után vagy több év után minek likolgat meg szivezget posztokat olyan lány akivel ismerkedett valaki vagy csak ismerkedni akart de nem voltak hajlandóak tenni érte semmi érdemlegeset



aug. 29. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Hiába van több tucat matchem, senki nem ír vissza 2 szónál többet...
aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem, minek húznak jobbra, ha utána offolnak. Elvileg a lányok jobban megválogatják, kit jelölnek vissza. De ez már a sokadik alkalom..
aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Én se értek sok mindent. Nem tudom miért teszik.

Most én se vagyok jó helyzetben. Irogattunk, beszélgettünk, a kamerát is bekapcsoltuk. Minden rendben volt. De egy napja csend. Nem fogom faggatni, se az agyára menni az írogatással.

Valamiért így döntött de velem nem közölte.

aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Matchelünk, ráírok. Normálisan! Viccesen, szépen, komolyan, akárhogy.

Köszönni sem tudnak... Semmi...

Egy szót visszanyög 1-3 nap elteltével... És semmi. Egy kérdést nem kapok, hogy halló, te ki a tököm vagy?? Semmi.

Én kérdezek, ő válaszol 1-1 szót. Semmi...


Ha 1-2 ilyen eset lenne, azt mondanám oké, felejtős. De MINDENKI ezt csinálja mostanában. :(

aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nem is lány az, bot, kamu profil stb. Ennyi erővel itt is, meg az anotalkon is ismerkedhetnél, lehet több sikert érnél el úgy. Nekem 3,5 év alatt 2 db randim volt, az is ugyanazzal a személlyel, szerinted megérte?
aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
És vágjátok, nem töröl ki. Ott lóg a levegőben tizenakárhány chat hetekig, ahol az utsó üzenetet én írtam... És nem írnak vissza 😂🤦
aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
5. Nem néznek ki kamunak. Ahhoz túl emberi az összes. Olyan szomszédlány típusú az összes, nem modell csajok...
aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

"nem kiemelkedően szép lányokról van szó, és megteszem azt a gesztust, hogy annak ellenére hogy nem olyan csinosak adok esélyt a dolognak"


Valószínűleg úgy is beszélsz velük, hogy egyszer megbaszni jók, a csinivel meg mézesmázasan beszélsz.

aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
8. Én csak olyanra írok rá, aki tetszik. Nem egy éjszakát keresek.
aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
9, a bemásoltra reagáltam a kérdezőnek, nem tudom, te ki vagy. De hogy ez, amit írtam, nem tűnt fel senkinek, vagy csak nem érdekelt senkit, megmutatja, részben miért nem kelletek senkinek.
aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!