Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért terjedt el az a tévhit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el az a tévhit hogy a nőket csak a belső érdekli?

Figyelt kérdés
Őket nem érdekli a külső ehez képest a férfiak 80%-a láthatatlan a nők szemében. Érdekes módon az állat világban mindíg a hím a szebb. Vegyük például a pávát, az oroszlánt vagy a tőkés récét. Mindenhol azt látni hogy a hímnek le kell nyűgöznie a nőstényt. Ez az embereknél sincs másképp. Persze lehet mondani hogy sok férfi direkt emiatt jár drága autóval meg márkás cuccokba de (mivel ha minden számot nullával szorzunk nulla lesz) szerintem a legfontosabb mellett elmennek sokan, az pedig a külső.
aug. 23. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Mindjárt jön 8 válaszoló, aki tagadja, meg látott már ronda férfit a tescoban nővel.
aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom ezt még hányszor kell leírni, hogy egyesek felfogják ésszel.

KELL, hogy külsőleg valami, bármi megfogjon. Ez elengedhetetlen.


Viszont ha a belső sz@r akkor nézhetsz ki akárhogy, nem lesz egy normális kapcsolatod sem.


Így hátha egyszerűbb:


1. Jól néz ki (nekem) + tetszik a belső = nyerő

2. Jól néz ki (nekem) + nem tetszik a belső = kuka

3. Nem néz ki jól (nekem) + tetszik a belső = barát maximum

4. Nem néz ki jól (nekem) + nem tetszik a belső = kuka

aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

1.

Én láttam a tescoban egy bombázó eladó nőt egy nagyon ronda vásárlóval, éppen kiszolgálta.

aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Mert sok ember nem tudja magát normálisan kifejezni... sokan arra használják a "csak a belső számít", "nem számít a külső"-t, hogy a belső fontos és hogy nemcsak a médiaideál férfi tetszik neki külsőre. Én nőként mindig leírom, hogy fontos, hogy külsőre is vonzzon a párom.


Az viszont nettó kamu, hogy a férfiak 80%-ának nincs nője, mert a nőknek csak 20% az opció... még ha minden nőnek 20% lenne, az sem uaz a 20%, és azért bőven van rondább férfiaknak is párkapcsolata, csak nyitott szemmel kellene járni (meg a nektek nem tetsző nőket is nőszámba venni).

aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
#4: Nyilván ebbe nem számolják bele azt sem, hogy vannak ronda nők is és az nem igaz, hogy egy csomó férfinak kellenének. Egy ronda nőnek ugyanannyira nehéz, mint egy ronda férfinek.
aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

5


nem igaz!

mert a ronda nőt is néha meg akarják fektetni a ronda férfit nem

aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nem csak ez a tévhit terjedt el a nőkről, hanem száz másik is, ilyen kérdéseket ezrével írnak ki naponta. Pl. hogy a nőknek csak a 180 magas, 20 cm-es farkú, autóval rendelkező, tök gazdag, stb. pasik kellenek.
aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon kisarkított vélemény. Szerintem nincs olyan, hogy valakit kizárólag az egyik érdekel.


A külső fontos, igen. Emellett viszont teljesen eltérő ízlésbeli preferenciák vannak, nekem van olyan barátnőm, akivel teljesen eltérő az ízlésünk, konkrétan taszítanak a férfiak, akik a másikat vonzzák. Emellett vannak olyan külső faktorok, amik a belsőből erednek; például az ápoltság, öltözködési stílus (különösen mondjuk a kirívó stílusok esetén a rockereknél vagy a goth-oknál szerintem fontos a közös szubkultúra), a testbeszéd, ami elsősorban az önbizalomból ered, hogy mondjuk valaki kihúzza magát vagy összehúzódva lehajtott fejjel ül végig. Szóval én nem tagadom, hogy meghatározó.


Viszont a belső is nagyon fontos, én több embert utasítottam el ez alapján mint a külső alapján, hiszen ha valakivel nincsen közös értékrendünk, érdeklődésünk, akkor nem fogjuk magunkat jól érezni. Mind a nagyon, mind a kevésbé vonzó férfiaknál taszít, ha valakinél nem okésak a dolgok. Ezek között volt olyan, aki nagyon erőltetett volt; aki nagyon erőszakoskodott pl. a számla kifizetésével (ez nem baj, de egy szint fölött már nem kedves gesztus, hanem tényleg ilyen bunkóság volt egy esetben, ahol megvetően rámszólt); aki nagyon heves vitába keveredett velem (szintén a vita módja és megalázó jellege volt a baj), voltak akik nagyon nyilvánvalóan csakis felvinni akartak magukhoz és csak azt hajtogatták végig, volt olyan aki konkrétan sajnáltatta magát, hogy neki sosem sikerül, mert nem néz ki jól (semmi baj nem volt vele, a jellemét leszámítva, amiből áradt a szenvedés). Volt aki másokról nyilatkozott borzasztóan megalázóan; volt olyan aki részegre itta magát a randin; volt olyan aki nyerse közölte, hogy neki asszony kell, 2 gyerekkel 3 éven belül, aki viszi a háztartást (az igényekkel nincsen baj, de egy párkapcsolatban elvárható lenne, hogy ez közösen épüljön). És még sorolhatnám is. A lényeg az volt, hogy nem éreztem magam biztonságban az adott illetővel és egyiknek sem lett folytatása. (A tanulság meg az a férfiaknak, hogy lányként randizni nem csak csalódást jelent, hanem esetenként kifejezetten megalázó és fenyegetést is jelenthet.)


Szóval mindkettő fontos. Nagyon is. De ha a belső nincsen rendben, nem bánik velem a másik alapvető tisztelettel, nem érzem jól magamat vele, abból aztán semmi nem lesz (hacsak nem valami durván traumatizált lányt találsz, aki szeret szenvedni).

aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom hogy nemtől függetlenül bárki lehet egy normális külsejű ember. Persze a betegséggel rendelkező vagy nagyon rossz genetikájú emberek nem, de ők nagyon kis százalékát teszik ki a populációnak. Élet móddal drasztikusan lehet javítani. Csak a magyar társadalomban van ez a rendkívül ostoba gondolkodás hogy pl. aki edzőzerembe jár annak biztos kicsi a farka vagy hogy aki próbál jól öltözködni meg fodrászhoz jár az biztos b@zi. Aztán amikor egy ilyen férfi elkapja az összes nőt a környéken akkor megy a "neki könnyű" duma. A személység igen is fontos de egy párkapcsolatban szexelni is szoktak, ahoz meg kell a vonzalom.
aug. 23. 11:33
 10/12 anonim válasza:

Hazudik aki azt mondja, hogy a nőknek nem számít a külső. Hiszen, ha a férfi nem tetszik neki, akkor nem is tud rá alfahímként tekinteni. Ez maximum 50-60-as korosztályban lehet igaz, hogy a külsőt tekintve a nők lejjebb adják az igényüket és azt mondják csak a belső számít.


De általánosságban, igaznak tartom azt a mondást, hogy a külső megfog, a belső megtart.

aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!