Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni intelligensebb nőkkel manapság?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ilyen insta posztoló, magamutogató tiktokos nőket látni ezt olyan szánalmasnak gondolom.Normalis nők nincsenek már?
aug. 22. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Vannak csak már foglaltak.
aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Sehol. Intelligenciától függetlenül kb. minden nő csak ugyanazt a férfitípust veszi észre.

(De majd jön 1-2 sértődős emberke, akik úgy 6-8 kamuprofilról fogják ennek az ellenkezőjét bizonygatni.) 😂

aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Elég átlátszó provokáció.


"Mindenhol csak ilyen insta posztoló, magamutogató tiktokos nőket látni"


Hadd találjam ki, hol is van ez a "mindenhol": instán? Tiktokon?

aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Egyetemen pl.
aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy

Vannak nagyon jó csoportok minden korosztálynak

aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Antiszociális lény ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy ez téged is minősít és "veled" (is) van gond?



Egyáltalán nem olyan lehetetlen vagy tragikusan rossz a helyzet, mint az te és sokan mások is próbálják lefesteni, hogy nem lehet normális nőket vagy épp normálisabb férfiakat megismerni. Persze, most mondhatod, hogy kinek mi a normális..


De én például ismertem már meg itt és ismertem már más alkalmazáson keresztül is tök intelligens lányokat. Egyetemen is korábban, de ott alapvetően alig-alig voltak mérnök szakon.


Mostanában például sok lánnyal beszéltem ezen a barát keresős appon. Írtam egy rövid bemutatkozást és jött vagy 50 kedvelés akikkel potenciálisan lehetett beszélgetni. Nem írtam közel sem rá mindenkire, mert nem is kerültünk párba, de azért volt olyan akivel tudtam beszélgetni. (Az most egy tök más kérdés, hogy aki egyáltalán nem kommunikatív azt például hagytam..)


De összességében szerintem a "hol lehet" egy rossz hozzáállás, mert bárhol lehet, az már egy más kérdés, hogy RÁD mennyire lesznek vevők.

aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fásy mulatoban
aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Kb. sehol.


Nagyjából a nők 1 százaléka tud értelmet mutatni.

aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!