Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak a vékony csinos lányok az esetei de nem jön össze ilyen nő mert nem néz ki jól és ezért lejjebb adja az igényeit és egy duci nővel összejön, akkor tud vele így boldog lenni vagy ez megalkuvás és előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
aug. 21. 17:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%

#19

Nem lennék büszke arra, hogy jobban izgulsz egy hájas, löttyedt testre, mint egy csinos, feszes, egészséges vékonyra.

aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

21es

Csak az lehet jó, amit az insta tol az arcodba?

19 voltam

aug. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
39%
21-es. Az miért jó, ha egy nő feszes meg kemény? én az vagyok mert szerelem az autót, cipelem a zsákot... de az tuti, h nem kéne se feszes, se inas, se kemény, se vékony. Kicsit nagyobb seggem lenne, nőne mellem, és úgy néznék ki mint ezek a tévés fitness csajok. Egy női láb, női kar, nyak, csípő legyen szép kerek és puha. Nehogy már annyi legyen a különbség köztünk, hogy egyikőnk lába szőrös a másiké meg nem, meg kinek mi van a lába közt. Vannak másodlagos nemi jegyeink. Mit izguljak egy kislányon, ha úgy néz ki mint egy hormonbajos tornászfiú? Semmi baj azzal, ha egy lány combja olyan vastag mint nekem kettő. Majd ha egyszer látsz olyat közelről, úgy értem élőben, megérted. Addig verheted otthon a haverok meg homoszexuális divatguruk véleményére ;)
aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
32%

Tud. Én is boldog vagyok a 10 éves egyszerű autómmal, pedig a Ferrari tetszik.

Attól, hogy egy szép nő tetszik, még tetszhet a kevésbé jó adottságú barátnőd is.

Ha beleszeretsz, úgyis azt látod benne, ami szép, nem azt, ami kevésbé szép.


Kivéve persze ha egy felszínes barom vagy. Abban az esetben nem a válasz.

aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
23, ha valóban izmos lennél, tudnád, hogy az izomszövet is puha alapesetben.
aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
47%
Esélytelen így boldognak lenni!
aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%
#22 nemis használok instagramot. Egyszerűen az a szép és szexi, aki formás, sportos, nincs rajta túlsúly. Ezzel a férfiak 100%-a egyetért, csak a többségük messze nem elég jó ilyen nőkhöz.
aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
28%
#23 tudjuk, hogy egy dagadt nő vagy, aki férfinak adja ki magát és irigységből szidja a vékony nőket. Nagyon átlátszó.
aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha eleget iszok akkor néha bele fér egy gyors töltésre a husibb is de azert ne 165 cenri 80-90 kilos legyen lehetőleg.
aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28-as, ez eléggé mellément. Létezik ember aki nem csak akkor beszél, ha épp hazudik. Még ha nem is láttál eddig olyat.
aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!