Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mostani fiatal generációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiatal generációban (20-35 év) kb. hány százalék esélye van egy 170 centis férfinek, hogy komoly párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok és kb levegőnek néznek a nők miközben igényesen öltözködöm és arcra is helyes vagyok (pszichológusom szerint is).

aug. 20. 13:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ne esélylatolgatással tökölódjél, hanem vágjál bele.
aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20-as válaszoló! Ekkora marhaságot is csak te tudtál írni. Te szerinted akkor egy "férfi" 185 cm felett kezdődik, akkor te az ecsetfejű pávagyerekeket nevezed férfinak mert ők magasak és vékonyak. Ők azok akik csak megdugják a nőket és legfeljebb ha 2-3 évig együtt vannak velük. Én szerintem meg a férfiakat nem magasság alapján kéne besorolni hanem viselkedés alapján én szerintem.

Pl: Átadja egy terhes nőnek vagy egy idős embernek a helyét, próbál kúltúráltan viselkedni és beszélgetni, céltudatos, előrelátó, tiszteli és őszintén szereti a nőket és soha nem csalná meg őket. Nálam itt kezdődik a férfi magasságtól függetlenül!

aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22: najó, de a magasabb férfi az mégis "férfiasabb".
aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-as! A genetikai adottságaimról sajnos nem tehetek. Hízni meg fogyni lehet de nőni vagy csökkeni sajnos nem! Az már nagyon genetika!
aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Most laptopról vagyok 23-as válaszoló úgyhogy leírom kicsit hosszabban is a véleményem. Családtagjaimból fogok kiindulni. Kezdem a nagyszüleimmel papámmal és mamámmal! Papám és mamám a kőműves munkahelyükön ismerkedtek meg, egyikük sem volt 180 cm feletti, mégis összeházasodtak és született 2 gyermekük. Utána jött apám és anyám. Ők sem voltak szintén 180 cm felettiek mégis élettársai kapcsolatban éltek és született egy gyermekük azaz én.

Most jön nagybátyám, anyámnak a bátyja. Ő sem 180 cm feletti mégis egyszerre 5 db barátnője volt és mindegyikkel randizott stb. Úgylátszik csak az én időmben probléma az ha egy férfi 180 cm alatti azaz 170 cm pl. Régen még az alacsony pasik is "férfinek" számítóttak csak a mostani világ annyira felszínes és anyagias hogy a nőknek a 180 cm feletti pasik kellenek meg azok a pasik akik jól keresnek. Az internet és a média nagyon átmosta az emberek agyát és sajnos negatív értelemben. Régen egy férfi mindenesetben férfinek számított nem úgy mint mostanság hogy én 170 cm pasiként már nem számítók férfinak, na ugye?

aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Úgyhogy kedves válaszolók és kérdező, a mai világban nem a magassággal vannak bajok hanem az emberek egekbe nőt igényeikkel. Mindenki jól kinéző partnert szeretne magának amibe beletartozik a 180 cm feletti magasság hozzá a 60 kg hogy szép vékony legyen a partner és mellette még jól is keressen. Ha az emberek kicsit lentebb vinnének az igényeikből mindenki hamarabb megtalálná a párját és kevesebbet válogatnának az emberek. Meg a mai világan az őszinte szerelem sem divat már ahogyan a hűség sem. Legtöbb párkapcsolat anyagi dolgokon alapul és nagyon sok a megcsalás ha az egyik jobbat találna például, hiányzik a hűség!
aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!