Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen legyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen legyen egy férfi? Külső tulajdonság Belső tulajdonság

Figyelt kérdés
aug. 20. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyes sikeres ambiciozus szerelmes monogám tipus. Imádjon rajongjon komolyan legyen velem tudjon velem flörtölni érezze ha forró a levegő ehhez asszem eq kell értsen a nőkhöz. Ez mellett legyen esze okos rafinált is életkéoes ügyes is.pozitiv is értelnes is szociális hálókkal is legyen vele élet is.(mindegyik volt es mostani pasim ilyen, habár koztuk évek is elmennek mire találok ilyet..)


Kulsőre változo. Volt már 170 es ill 190 es baráom is. Pocakos is meg vekony is.

A vékonyat szeretem a legj9bban mert én is az vagyok és igy van bennem olyasmi érzés hogy "egyek" vagyunk en nőben az ami ő pasiban. Az is vonzo ha egyfoema a szemünk szine is vagy bármi. Ettol figgetlenul velem teljesen ellentétes pasikkal is jártam már.

aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*az izmos nem jon be max ha szálkás. Meg azok se akik kenyszeresen járnak az edzoterembe. Inkabb legyen az élettol szálkás bunyós vagy kick boxos bármi de nemá egy konditeremtol. Meg az önimádást nagyon rühellem a legkisebb apróságot is benne.
aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy munkától erős. De nekem nem hitelesek a konditermesek hogy azert izmos mert láb-, kargépezik🤣

Ilyenekben keresnem kéne azt hogy valójában ő hol van? Aki ő maga és nem egy felvett arc.

aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felelősségtudatos, tisztességes, fejlett morális érzékkel, fejlett érzelmi intelligenciával is rendelkezzen. Legyen humoros, értse a beteg morbid vicceket is és a szarkazmust, iróniát. Mély témákról lehessen vele beszélgetni. Külsőleg inkább hosszúkásabb fejforma, vékony testalkat. Többnyire sötét haj, sötét szem jön be, de már volt rá egyszer kivétel, hogy vörös haj és zöld szem tetszett. :)
aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső:

legyen nálam legalább 5 centivel magasabb. A testalkat nem nagyon izgat, ne legyen sem extrém vékony, sem extrém elhízott. Inkább macis legyen, mint vékony. :D a szemszín meg a hajszín is mindegy, fehér legyen a bőrszíne. :D


Belső:

Szeresse a morbid, fekete humort. Szeretem a vidám embereket, így kb már azzal meg lehet fogni, ha valaki pozitív és mosolygós.

Legyen értelmes, legyen igénye (minden téren) a folyamatos fejlődésre. Szeresse a spontán programokat, lehessen vele utazni.

Nő létemre imádok az autókkal bütykölni, szóval nem árt, ha ő is ilyen.

aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!