Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból életszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból életszerű hogy a csóró férfi "étterembe meghívás helyett majd főz" ???

Figyelt kérdés

Az a téveszméje hogy az hogy neki kevesebb a pénze azt majd kompenzálja azzal hogy főz meg hogy jóképű és izmos.


Szerintem maximum addig amíg a nő nem akar családot, gyereket.



aug. 12. 18:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
Kit erdekel.. irigy alacsony kover malac vagy..
aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
#5 A csóró mellett sem leszel kevésbé "rabszolga".Amelyiknek van pénze, annak arra is jut, hogy kényelmi szolgáltatásokra költsön.
aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

"Igazad van. A 'hogy' szó után vesszőt kell tenni." A 'hogy' elé kell vesszőt tenni, édes jó istenem...


Nekem nem feltétlenül lenne baj, ha amúgy a férfi intelligens, művelt, és tud helyesen írni, érdeklik azok a dolgok, amik engem, továbbá tervezi, hogy élhetőbb karriert fog befutni, csak még kell hozzá pár év. De ha csak a tökét akarja lógatni évtizedekig valami alulfizetett szakmában, tanul lusta, proli az ember, akkor keressen hasonlóan lusta nőt, mert ha nem tudunk egy pasira felnézni, nem fog minket komolyan érdekelni.


Amúgy szerintem jó a főzés, ha finomakat főz, higiénikus körülmények között. De az, hogy a főzésből levezetjük a gyerekvállalást... az azért kicsit több mindenből áll, tehát az összkép a fontos és a távlati tervek.

aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy nem mennék fel egy félig idegen férfi lakására.

Ezt az első randin főz és menjek át dolgot csak úgy tudom elképzelni, ha már huzamosabb ideje ismerem.

aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
13. Az azért meg van hogy nem mindenki elég okos vagy pont nem elég okos ahhoz hogy egyetemre járjon? Elvégezhet persze valamit kin keservek között ami másnak kis újból menne de élesben elfog vérezni..
aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%

15. Egy egyetemet elvégezni nem akkor a kunszt, de, az meg a másik, hogy én nem gondolom, hogy csak egyetemet végezve építhet fel valaki egy sikeres vállalkozást, vagy dolgozhat egy jól fizető szakmában! De az, hogy valaki tárogatja a kezeit, hogy bocsi, én ilyen ki buta csóró gyerek vagyok, semmire nem mentség.

Egyébként oké, ne törődjön az agya pallérozásával az ember, ha nem akar, de akkor ne felső vezetőkre pályázzon (kérdező első kommentje...). Nyilván ők nem véletlenül "törtet"nek.

aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
16. Kérdezd meg azokat milyen nehéz ,akiknek ha jó esetben volt kettő hármasuk de többnyire kettessel érettségiztek le.. Ők egy büfészakon is vért izzadtak..
aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
17. Ne tanuljon, legyen rossz melója, de ne tanult és sikeres nőkre pályázzon. Most nem tudom miért kell offolnod a topicot.
aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18. Azért mert bizonyos dolgok nehezen mennek valakinek szerinted nem tesz vele munkát , nem szeretne jobb lenni? Vagy értelmi sérült? Na azért ez nagyon nem így van!
aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
De miért erőlteted, hogy neki a felső vezetőkre kell hajtania? Vagy ha nem, akkor nincs probléma. Keressen hasonló tanulni nem tudó párt és ők megértik egymást.
aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!