Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból életszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból életszerű hogy a csóró férfi "étterembe meghívás helyett majd főz" ???

Figyelt kérdés

Az a téveszméje hogy az hogy neki kevesebb a pénze azt majd kompenzálja azzal hogy főz meg hogy jóképű és izmos.


Szerintem maximum addig amíg a nő nem akar családot, gyereket.



aug. 12. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, hogy miért kompenzálás? Egyszer mehetünk étterembe, egyszer főzhetünk.
aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

# 1


oké, nem részleteztem eléggé. Ez a csávó kb. fele ha nem harmad annyit keres mint az a nő akivel randizni fog. A nő HR vezető, a csávó egy kis beosztott senki.

aug. 12. 19:00
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel a főzéssel csak az a baj hogy maskor meg nekem kéne.
aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Első randira magára vmit adó nő nem menne szobára. Utána meg az adott nő igényszintjétől függ. Valószínűleg nem az Insta Gyöngyét meg a legújabb Miss Worldöt fogja így megnyerni magának, de van nő, akinek ez így oké, és gyerek mellett sem akar éttermezni járni.
aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
2, hát akkor olyat kellett volna keresni, akivel egy szinten van. Én nőként sem keresnék olyat, aki 3x annyit keres nálam. Kb. rabszolga lennék.
aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom, én se mennék fel senki lakására első randik alkalmával. Párom lakására kb 1-1.5 hó ismerkedés után mentem fel.


Biztos, hogy ilyen nőnél akarsz kopogtatni? Úgy látom a helyesírásod is egy katasztrófa. Nem csak anyagiakban vagytok különböző szinten.

aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Én nem járok étterembe. Akkor a logika szerint sose volt és nem is lesz nőm?
aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Pedig izmos se vagyok meg kimondottan jóképű sem. 🤔
aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egy randi ak elmegy, de hosszútávon nem tudna érdekelni.
aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

# 6


Igazad van. A 'hogy' szó után vesszőt kell tenni.

aug. 12. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!