Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfihez nem fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfihez nem fiatal egy 18-19 éves lány?

Figyelt kérdés
Nem csak szexelni, barátnőnek.
aug. 10. 16:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

10

Hát igen, megállapodás = nem akarsz élni = halál

aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

8

A 23 éves sem a 30-as pasihoz való. A 18 meg tini. Mire lediplomázik, a pasi közelebb lesz a 40-hez, de mondjuk minimális az esáélye, hogy addig is együtt lesznek.

aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából pont nem érdekelne senki véleménye.

Nem mások mondanák meg nekem, hogy mi a jó.

aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Pedofil..
aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
33 éves férfi már B oldalát játssza. Fogadja el a ducikás 40 es nőket! A fiatal lányokat meg hagyja meg a korabeli 190 magas / 65 kilós srácoknak.
aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

12

Szerinted egy 23 éves és egy 30 éves nem lehetnek együtt boldogak? Miért?


14

Mi lenne, ha nem inflálnánk el ezt a szót még jobban? Nézd meg mit jelent


15

Ezt remélem nem gondoltad komolyan

aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
Ha a 33 eves ferfi ugy el mint egy 18-9 eves akkor igen.
aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
35 vagyok és megpillantottam egy fiatal lányt/nőt a környéken. Annyira más volt, mint a többi. A saját különc énemre emlékeztetett. Ráadásul gyönyörű volt. Több, mint egy évig napi szinten láttam mire elhatároztam, hogy többet megtudok róla. Olyan 24-25-re saccoltam. Sikerült kinyomoznom, hogy nem egyetemista, nem fősulis, hanem még csak gimibe járó 18 éves lány. A szívem tört össze. Hónapokig emésztettem magam a dolgon. Lépjek vagy ne lépjek? Erkölcstelen, mit szólnának a szülei, mit szólna ő maga? Az meg mellékes, hogy egyáltalán szimpatikusnak találna-e. Minden bizonnyal nem, és ezért hagytam is a dolgot, de a mai napig rendkívül fáj. A lényeg, hogy nem azért voltam oda érte, mert "18 éves lány". Valóban úgy gondolom, hogy egy ilyen fiatal nőnek szárnyalnia kell és élni az életét. Egyszerűen más szakaszát éljük az életünknek. Fájó, de el kell engedni.
aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%

Jólvan itt sok a féltékeny kisgyerek, a sok fiatal akinek az a baja h a 19 éves nem őt választja.


Pedofil... Jézusom nemár... Azt sem tudod miről beszélsz :)


Meg elégedjen meg a 40 éves dagadtal de sok megkeseredett ember van itt

aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, ez nem fog megint sok embernek tetszeni igaz, hogy 33 éves vagyok de úgymond jópár évet letagadhatok. Mozgok, nem vagyok elhízva stb...

Illetve nem tehetek róla, hogy bejövök a fiatalabbaknak. Aki idősebb volt és tetszett az foglalt volt vagy én nem jöttem be neki. Válagatós is vagyok, kevés nő jön be. Viszont cserébe hűséges vagyok, nem érdekel az alkalmi kapcsolat.

aug. 10. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!