Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszélgetek társkeresőn egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek társkeresőn egy "csúnyább" 19 éves nővel.?

Figyelt kérdés
A lényeg olyanokat írt hogy nagyon jóképű vagyok stb egyből megis kérdeztem akar e dugni egyből belement.Nos a "gond" hogy valószínű még szűz,a beszédéből ez jött le.Nem annyira csúnya amúgy csak az arca gyerekes de a teste egész türhető pont annyira kerek mindene amenyire kell és ami a legjobban beindít hogy valószínű szűz.Mennyire gáz ha megdugom aztán ha nem jönne be lepatintanám?Nem akarnám megbántani meg ilyesmi.Kérdezzek rá hogy szűz-e?

júl. 15. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ne! Gáz lenne.

Inkább hagyjad és küldd át hozzám! :D

Nincs olyan, hogy csúnya nő...! ;)

júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg hogy volt e pasija, de semmiképp ne dugd meg még, az elég gáz. főleg ha szűz. én megkérdezném hogy ő mit akar, mondd meg csak szexkapcsolat érdekel téged.
júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
csak szexelni akarsz és kész. dugjatok
júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azmondta nemnagyon van tapasztalata.Ezt úgy veszem hogy szűz.Megdugom eldöntöttem nemfogok hazudni neki hogy szerelmes vagyok stb. Lesz ami lesz
júl. 15. 20:54
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem dugod meg te, megdugja más.

Ha teheted tedd meg te, csak legyél normális. Ha jó a teste akkor dugajtok többször. Ha jó fej, akár össze is jöhettek.

júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igaz

A teste így képeken tetszik csak az arca nem kétlem hogy összejönnék vele mert számomra fontos hogy akivek megjelenek mutatós legyen.De sexkapcsolat simán kehet belőle

júl. 15. 21:11
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
#6 passzold le akkor nekem
júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Úgy beszélsz erről a lányról, mint ha te lennél a világ legjobb f.szija. Nemolyan csúnya, bla bla. Azért mert rávágta hogy dugni akar, egy ennyire sutyerák kérdésre csak szerencséd volt. Mutatós legyen? Felszínes f.szk.lap!
júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen lány, már most sajnálom!
júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ez érdekes, mutass már róla egy képet.
júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!