Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszélgetek társkeresőn egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek társkeresőn egy "csúnyább" 19 éves nővel.?

Figyelt kérdés
A lényeg olyanokat írt hogy nagyon jóképű vagyok stb egyből megis kérdeztem akar e dugni egyből belement.Nos a "gond" hogy valószínű még szűz,a beszédéből ez jött le.Nem annyira csúnya amúgy csak az arca gyerekes de a teste egész türhető pont annyira kerek mindene amenyire kell és ami a legjobban beindít hogy valószínű szűz.Mennyire gáz ha megdugom aztán ha nem jönne be lepatintanám?Nem akarnám megbántani meg ilyesmi.Kérdezzek rá hogy szűz-e?

júl. 15. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Műmacsó! Te is leleszel pattintva!
júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Képzeld el te fantörpikus teremtés koronája, hogy a nő eddig még csakis tefenségednek tett ilyen ajánlatot, senki másnak soha életében, sőt soha más pasi meg nem kérdezte tőle volna-e kedve dugni.

Ha ennyire el vagy szállva magadtól akkor a fentieket gondolod. Ha realista vagy, akkor meg tudhatnád, hogy aki ennyire könnyen ismerkedik veled az mással is - valószínűleg pont melletted is tart még 1-2 vasat a tűzben. Szóval ha te nem dugod meg, akkor majd megdugja más.

Ezzel együtt, ha nem tetszik a csaj akkor mit akarsz tőle??? Ismerkedni olyannal érdemes (még szimpla szexnél is) aki bejön.

júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
De a teste türhető. Szégyelld magad bakker...
júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj normálisan! Ne tedd tönkre a lelkét, az önbecsülését!
júl. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1 azt hiszed csak...
júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Asszongya a feje érdekes hát nem aranyos 🤣🤣


Szerintem egyből vedd rá a popsi szexre mert ha lelépsz utána még mindig szűz marad a puncija.

júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
valahogy mutazs mar meg hogy nez ki, mar kivancsi vagyok xfd
júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!