Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves férfi vagyok. Összespó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves férfi vagyok. Összespóroltam annyi pénzt, hogy a barátnőmet eltudjam vinni egy 4*-os szállodába. Egyik szálloda premium lakosztályát választottam, ahol "kalandozhatunk" a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve tervezem ezt a "kiruccanást", hogy eltudjam kényeztetni egy luxus hotelben a barátnőmet, autóval vinném. 4 nap, 3 éjszakára foglaltam a szállást. Félpanziós az ellátás, de úgy készültem, hogy "elengedem magam" és szeretném különlegesebb dolgokkal is meglepni, pl. édességek, pezsgő. Jövő héten megyünk, és az ott tartózkodásunk alatt leginkább szexuálisan is szeretném kényeztetni. Arra gondoltam, hogy egész nap az ágyban lennénk, ahol menne a kalandozás. Használnék mézet, nutellát, tejszínhabot a szeretkezés során. Ha bírja a barátnőm, akkor örülnék, ha éjjel is menne a dolog. Milyen legyen az előjáték, vagy szopással kezdjük? Vagy inkább mindjárt a vad szex legyen előnyben? Mit csináljak, hogy tökéletes legyen minden, élvezze ő is és én is?
aug. 1. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valós a történet ,és megtudtad szervezni akkor nehogy gond legyen már a szex.Gondolom nem először lesztek együtt,Te tudod azt,hogy mit szeret az ágyban.
aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Lassan, fokozatosan haladjatok! Lényeges, hogy az ágyneműt ne kenjétek össze mézzel, nutellával, illetve tejszinhabbal! Ellenkező esetben kártérítést kell fizetni!

Érezzétek jól magatokat és egymást! 😉

aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a finom dolgok felől haladjatok a durvábbak felé meg-meg szakítva egy kis filmezéssel, welnessel.

Sőt akár ott is lehet ezt-azt csinálni, csak azért a normál keretek között, nem zavarva a többi vendéget

aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, de ez rohadt gáz, mi a program? Más embernek a munkáltatója vagy megbízója foglal szállást a legjobb hotelekben, ahová bármilyen csajt felvihet az út során. Te meg meg akarsz szállni, de minek akarsz megszállni szállodában, ha nincs mondjuk egy koncerted vagy eloadásod az adott városban?
aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt csak kiderült már, hogy mit szeret az ágyban…
aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...nagy a baj, ha tőlünk kérsz tanácsot, hogy hogy kell megcuccolni a nődet 😂

Talán rájössz magadtól is 19 éves "férfiként"

aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már sok 4* szállodában voltam életemben (20 felett), idehaza és külföldön is, de ki kell ábrándítsalak. Ha nem mozdultok ki a szobából akkor jobb ha otthon maradtok.


Amúgy a 4* még nem luxus, szobapincér nem szokott lenni, a minibár túlárazott, ha van egyáltalán. Ha a szálloda nem valami piszkosul szép helyen van, akkor a 4* azt jelenti, hogy pár napot kényelmesen el tudsz tölteni ott, de az nem a luxus.

aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most menj, amíg megvan a kémia. Mi 30 év felett megtehetjük, hogy évente többször is elutazzunk ilyen szállodákba, de a barátnőmet már ez sem izgatja, most legutóbb is 3 éjszaka luxusszállodában, hozzá se ert a farkamhoz, hiába kedveskedtem, usvaroltam.
aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
100%

Nem kell semmilyen kártérítést fizetni a szennyezett ágyneműért, amúgy is mosásba kerül, nem is értem, hogy jött ez. Ha koszos lesz, akkor, mikor jön a takarító napi takarításra, szólsz neki, hogy kérsz ágyneműcserét is (utálni fog érte XD), ennyi. Valamint igen, a 4 csillag az nem luxus, dolgoztam ilyen helyen. Felesleges ennyi pénzt kiadni, vannak ugyanolyan szép 3 csillagos helyek is, sokkal olcsóbban.

A szex részét meg neked kellene tudnod, itt senki nem ismer titeket, hogy mit szerettek, így bármilyen tanács felesleges.

aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!