Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ijeszti el a nőket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijeszti el a nőket ha egy férfi az ismerkedési fázisban azonnal reagál az üzeneteire? Ha folyamatosan ír neki, és az emaileket/üzeneteket is megsokszorozza, meg se várva a választ? Mi a baj ezzel?

Figyelt kérdés

aug. 8. 12:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
67%
Aha, ok kérdező. Nincs több kérdésem szerintem, hogy miért taszítod a nőket. Te nem domináns vagy, hanem egy idióta.
aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%
de jót cringeltem! köszönöm
aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
84%
Rajtad és a szánalmas próbálkozásodon. Nem véletlenül nem vesznek emberszámba a nők, csak egy incel vagy.
aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

24-es ne trollkodj.


38F incel

aug. 8. 16:21
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem trollkodom, veled ellentétben. Ha nem érted a problémát, kérdezd meg édesanyádat, elvégre ő ismer igazán.
aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
85%

23, pontosan rajtad cringeltem - De nem csodálkozom, hogy visszakérdezel, biztos nehéz lehet neked felfogni a dolgokat, azért vannak ezek a toxikus válaszaid, meg minden kommented után az, hogy incel.

Kérlek, folytasd

aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
81%

"Miért ijeszti el a nőket ha egy férfi az ismerkedési fázisban azonnal reagál az üzeneteire? Ha folyamatosan ír neki, és az emaileket/üzeneteket is megsokszorozza, meg se várva a választ? Mi a baj ezzel?"

Mert egy normális nő nem akar olyan társat aki : "ÉN szeretem megszabni a játékszabályokat és kontrollálni a nőt, szemmel tartani és a figyelmemmel elárasztani."

Te viszont a fenti viselkedéssel érzékelteted még időben, hogy komoly gondokkal küzdesz.

aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

28-as ne zavarjon hogy a nőket a férfias, domináns hímek vonzzák nem a pincsikutyák. Lehet felétek már az a divat hogy kis tinichadekkel jöttök össze akiket ti öltöztettek de felénk még a férfi férfi és a nő nő.


38F incel

aug. 8. 18:13
 29/42 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te csak egy incel vagy. Nem vagy domináns, magabiztos, vonzó. Csak egy kapálózó, kétségbeesett, magányos incel. A te szavaiddal élve, egy értetlen pincsi.
aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%
Én jóhiszemű vagyok, és szeretném elhinni, hogy nem létezik, hogy ennyire hülye legyen valaki, szóval szerintem csak troll, hogy generálhassa itt a kommenteket :D
aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!