Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ijeszti el a nőket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijeszti el a nőket ha egy férfi az ismerkedési fázisban azonnal reagál az üzeneteire? Ha folyamatosan ír neki, és az emaileket/üzeneteket is megsokszorozza, meg se várva a választ? Mi a baj ezzel?

Figyelt kérdés

aug. 8. 12:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%
Inkább csak engedd el a témát, látszik, hogy nem vagy nyitott a megoldásra és 1 bitesként gondolkozol.
aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen túl sok vagy és kellemetlenül tolakodó. Mintha ülnél valaki mellett és folyamatosan a fülébe kiabálnál.
aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem valami kattant játszmázó idiótával ismerkedsz, akkor bizony nem zavarja őket.
aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
95%

Előre is bocsi a kemény szavakért, de itt a válasz a kommentjeidben, hogy miért vagy incel.



Sajnos vagy nem sajnos el kell fogadni, hogy az emberi kapcsolatok nem olyanok, mint egy CNC esztergagép, aminek ha megmondod, hogy 1 mm-el csökkentse a munkadarab átmérőjét, akkor ha minden beállítás helyes, akkor 1 mm-el kisebb lesz a végén a munkadarab átmérője.

Ha nem ez történik, akkor viszonylag könnyű megtalálni az okát. Valami beállítás rossz, ezt meg kell keresni és kijavítani.


Az emberi kapcsolatokra NINCS ilyen egyetemes módszer. Nem lehet megmondani, hogy mi számít sok üzenetnek, ezeket az ember kitapasztalja. Egyszerűen a másik reakciójából ÉRZED, hogy kezd kényelmetlenné válni neki, és alkalmazkodsz, visszább veszel. Vagy megszakítod a levelezést, mert te olyat keresel, aki inkább örül a napi 10-20-30 emailnek is akár.


Az ilyen ember nagyon ritka, mert általában azért történnek más dolgok is sokunkkal, nem csak otthon ülünk a kiszemelt válaszára várva, pislogás nélkül képernyőt bámulva.

Ideális esetben te sem azért ne írj neki 30 emailt naponta, mert tudod, hogy juj nem szabad. Hanem azért, mert magad is egy saját életét élő ember vagy, aki teszi a dolgát, és bizony nem mindig van ideje emaileket írogatni.

aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, te a barátaiddal is így viselkedsz?
aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
89%
Az azonnali válasz nem riaszt el. Az már igen, ha percenként ír, és úgy érzem, elvárja, hogy én 24/7 ugorjak, amikor ír nekem, szemrehányást tesz, amiért nem reagálok feltétlenül azonnal, ill. kínosan módon, nagyon gyakran, gyorsan nyomul... ha azt érzem, hogy más dolga nincs, csak nekem írni, az azért sem szimpatikus, mert én szeretem, ha a másiknak van rajtam kívül is élete, és munka közben jobbára a munkájára koncentrál.
aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

ÉN szeretem megszabni a játékszabályokat és kontrollálni a nőt, szemmel tartani és a figyelmemmel elárasztani. Egy férfi az domináns, manapság, azért vannak a Chadekért oda a nők.

Valamiért nálam sajnos mégse működik.


38F incel

aug. 8. 14:48
 18/42 anonim ***** válasza:
90%
Incelként hogy mondhatsz ilyet, hogy mit szeretsz csinálni a nőkkel? Közöd sem volt hozzájuk soha.
aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
91%
17🤣🤣🤣🤣🤣
aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
85%
Nem csoda, hogy egy szociopata lúzerként incel lettél. XD Ilyen kétségbeesett maszlagot régen olvastam utoljára. Nem domináns vagy, hanem magányos, ezért akaszkodnál rá a nőre, mint egy figyelemhiányos gyerek.
aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!