Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik évek óta neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik évek óta neten keresnek "komoly kapcsolatot", jól is néznek ki, jó munkájuk van, azok miért vannak társkeresőben éveken át folyamatosan?

Figyelt kérdés

Magasságuk rendben, sportosak, jól keresnek (doktor, pilóta, ismert cégben CEO stb.) nagyon nehéz elhinni, hogy nincs match-ük. Ha nekik nincs, akkor kb. senkinek se! :D


De mégis évek óta mindig feljönnek, ha újra regisztrálok.



Ennyire mégsem lehet valaki válogatós. Mi lehet itt a háttérben?


jún. 30. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tippek, a személyisége nem megnyerő, csak kalandozik, vagy tényleg válogatós.
jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Mert még így is nehezebb a férfiaknak. Minden nőn fürtökben csüngenek a pasik.
jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem társat keresnek, hanem ágyast.
jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kamuprofil.
jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én arra tippelek, hogy virágról virágra szállnak, és mert bejön is nekik, fent maradnak.
jún. 30. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert már annyira magasak a női elvárások hogy még ők sem felelnek meg.
jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én arra tippelek, hogy virágról virágra szállnak, és mert bejön is nekik, fent maradnak."


Valószínűleg ez áll mögötte.

jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!