Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhoz mennyire kell elátkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz mennyire kell elátkozottnak lenni, hogy kivétel nélkül mindig aki nekem nagyon tetszik, abból sosem lesz semmi komoly, aki meg nagyon komolyan gondolja, attól mindig undorodom?!

Figyelt kérdés

Milyen átok lehet ez és mit kellene tenni ellene? Volt már valaki így?

Igazából gyerekkorom óta érzem hogy nem stimmel valami velem de felnőttként átlátok már mindent és olyan mintha egy sims játékban lennék és abban irányítanának.


Sajnos NAGYON válogatós vagyok erről nem tehetek, egész életemben egy kezemen meg tudom számolni hogy hány férfi tetszett. Persze élőben, ismert férfiak közül már volt vagy 20-25…


Az a nagyon kevés aki tetszett, velük vagy maximum csak flörtölésig jutott el a dolog, vagy utólag kiderült hogy megcsalta velem a barátnőjét……


Van egy külföldi férfi akivel már több mint 8! Éve találkoztam egy clubban, ahol dolgozott… semmi komoly nem volt köztünk, pedig ő kezdeményezett, de a végén még csak kapcsolatban sem maradtunk.

Én derítettem ki a nevét és azóta lesem instán hogy mit csinál…

Pár napja vele is álmodtam és csodálatos volt, az ihlette ezt a kérdést most.

El tudjatok képzelni? Vajon mit gondolna ha megtudná, hogy ez az őrült nő több mint 8 év után nem tud róla lekattanni és még mindig őt nézi… pedig közben nyomul rá kva sok férfi de nem, nekem csak ő van a fejemben.


Persze emellett rengeteg közeledés ér és akik a legkomolyabban gondolják, mindig tőlük undorodom a legjobban, főleg fizikailag.


Pedig már próbáltam magamra erőltetni több férfit is, volt akivel barátok maradtunk és 3 éven keresztül kitartóan jött, írt, hívott, de utána elengedtem mert rosszul voltam tőle fizikailag…


Aki megcsalta velem a barátnőjét, ő volt az egyik legvonzóbb férfi számomra akit valaha láttam. Gondolkodni sem tudtam mikor hozzám ért. Ennek is már 7! éve, azóta öt is követem online és iszonyat féltékeny vagyok, mert még mindig együtt van azzal a lánnyal…


Talán 20 évesen volt az egyik legnagyobb fellángolásom egy nagyon gyönyörű férfi iránt akivel egy helyen dolgoztunk egy ideig külföldön. Én láttam meg őt az emeletről, ő nem látott engem. Azóta sem megy ki a fejemből, őt is követem azóta is és egy totál átlag szomszédlány típussal van évek óta. Miközben ő egy görög isten típus.

Néha a féltékenységtől már nem is látok…


Pár éve is megismertem egy férfit, akivel belsőleg nagyon passzolnánk, de a vonzalom részen csúszott el. Próbáltam erőltetni, de egyszerűen nem tetszik, nem vitt rá a lélek. Pedig ő már 4. éve jön és kitartó. Még a covid közepe alatt is le akart szervezni egy találkozót…


Tudom hogy vannak kötődési problémáim rossz családi minta miatt, de az nem magyarázat erre….


Milyen átok lehet ez? Hogy lehet valaki ENNYIRE szerencsétlen?



aug. 3. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
"Csak" annyi a bajod, hogy infantilis, elkötelezettségre képtelen személyiség vagy. Azért vonzanak az olyan férfiak akikkel nem jutottál egyről kettőre mert legbelül félsz igazán nagyot koppani és azért teszed magad olyan férfiakkal is akik valójában nem tetszenek neked mert tudod, hogy úgysem lesz belőle semmi így nem fogsz marha nagyot padlón landolni. Védekezési mechanizmusod csinálja ezt veled állandóan a rossz kötődési minták miatt. Semmi átok, szerencsétlenség nincs rajtad. Valószínűleg a múltat nem tudtad feldolgozni, elfogadni és amiatt viselkedsz úgy ahogyan teszed.
aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Kezet foghatnánk. Nem tudok semmi okosat.

Én is tudom, hogy rossz a kötődési stílusom, a családom is diszfunkcionális, mérgező, bántalmazó meg kb. minden, ami kell, de... ÉS??? A tudás nem segít. Nem változtat semmin. Nem fogja vonzóvá tenni számomra azokat, akiket kellene, vagyis akiknek kellenék és jól működő kapcsolatom lehetne velük. És nem fogja taszítóvá vagy semlegessé tenni azokat, akikért majd' megveszek (én is beleragadva évekig, figyelgetve a profiljukat stb.), de nem kellek nekik vagy nem lehet velük semmi.

aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Semmiféle átok nincs itt, egyszerűen szakember segítségére van szükséged.
aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez olyasmi mint amikor valaki "szerelmes" évek óta valamilyen hírességbe, vagy egymás után többször elő fordul vele.


A rossz gyermekkor, az elhanyagoltság, nemtörődömség, szeretet hiánya az oka.



Nincs rajtad átok és peches sem vagy inkább félsz, vagy lusta vagy a rossz élményeket magad után hagyni és így csapódik le, hogy egyáltalán nincs igazi párkapcsolatban részed.

aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Bírom, hogy a nők a saját sikertelenségüket átoknak, meg különböző okkultizmusoknak tudják be, vagyis akarják betudni, de ha egy férfi jönne ilyennel, egyből jönne az incel, nárcisztikus, gyökér jelző. 😂😂😂
aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Akinek csak a felső 1% tetszik az nagyon nagy valószínűséggel egyedül fogja leélni az életét. Jóvanezígy,nem kár érted.
aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
#5 Nők? Ezt a kérdés egyetlen magát nőnek valló személy írta ki. Hogy jön ide más nő? Az általánosítás rossz, értem?
aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Te sültbolond vagy!

És nyilván meg sem ütöd a szintet, de egy fuckboy-jal összejönnél, akinek csak éppen viszketett! Ostoba...

aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

2,4


Azért a rossz szülői minta sem magyarázat arra, hogy aki kiemelkedően jó pasi, azokkal pont csak kalandig jutottam, akik meg nagyon kitartóak és évekig jönnek, ők lehet hogy pénzesek, és vagy értelmesek, de baromira nem tipikus nagyon jó pasik

Merthogy nekem csak az tetszik


Ez olyan mintha egy tendencia lenne, kb mintha a sims-ben irányítanák a dolgokat….


1 az is igaz hogy nem neveltek önállónak(bár szerencsére azért a kemény iskolát végig vittem ADHD gyanús tünetekkel és a munkát is tudtam csinálni ami nem volt egyszerű), de az “infantilizmusom” sem magyarázat arra hogy pont mindig az jön erősen aki nagyon nem vonz… ezek tőlem független körülmények.

aug. 4. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
A jó pasiknak kihasznalasra vagy jo , teged meg oo vonzanak.. akio nem vonzanak azoktol a nyomulas nyilvan rosszul esik.. ha egy szep fiu nyomulna az nem esne rosszul. Nincs itt semmi gond a legtobb ember hasonlo.
aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!